پروژه Wheelup شرکت AOK

پروژه ویلاپ یک طرح آموزشی با سرمایه گذاری کمپانی شناخته شده و معتبر بیمه ورزشی AOK می‌باشد.AOK بزرگترین شرکت بیمه خصوصی آلمان است که فعالیت خود را از سال 1993در زمینه های مختلفی از جمله "مراقبت های بهداشتی" ،"بیمه" و "خدمات مالی" آغاز نموده است.که در حال حاضر بیش از یک میلیون و 700 هزار نفر بیمه شده و حدود 100 هزار مشتری شرکتی تحت مراقبت این شرکت هستند. برنامه ویلاپ شامل دو اپلیکیشن Android و iOS برای استفاده کاربران بوده و کنترل داده های قابل نمایش در اپلیکیشن ها، توسط ادمین از طریق پنل حرفه ای و user friendly امکان پذیر می باشد.
پروژه Wheelup شرکت AOK

قابلیت ها و امکانات ویلاپ

هدف و دیدگاه اصلی ویلاپ،  ایجاد انگیزه در کودکان و نوجوانان و تشویق آنها به انجام فعالیت های جذاب ورزشی است. در واقع این اپلیکیشن نقش یک مربی جهت آموزش مهارت‌های ورزشی به دانش‌آموزان در مدارس شهر هسه آلمان می‌باشد .که قصد دارد در اوقات فراغت آنها الهام بخش بوده و به آنها کمک کرده تا در چالش‌های آموزشی مختلفی شرکت کرده و مهارت‌های خود را از سطوح پایه تا حرفه‌ای توسعه دهند.

  • اپلیکیشن ویلاپ امکان پشتیبانی از چندین زبان مختلف را دارد و تمام پیام‌های بخش‌های متفاوت اپلیکیشن، وابسته به زبان انتخابی کاربر به راحتی تغییر می‌کند.
  • ثبت نام در ویلاپ بسیار ساده و از طریق ایمیل ، حساب کاربری گوگل و فیس بوک امکان‌پذیر است.
  • ویدیوهای آموزشی این سامانه تماماً بر اساس یک سیستم استوریج (Storage) مدرن، هاست شده و قابلیت دانلود و استفاده آفلاین در اپلیکیشن را برای کاربران را فراهم کرده است.
  • ویدئوهای در دسترس کاربران، در خود این سیستم نگهداری می شود و از طریق پنل، قابلیت پشتیبانی و ارتقاء دارد.
  • کاربران در ویلاپ به راحتی می‌توانند از ویدئوهای آموزشی به همراه توضیحات تکمیلی آن، در رشته‌ها و دسته‌بندی‌های متفاوت و مورد علاقه خود استفاده کنند؛ این ویدئوها امکان مرتب‌سازی براساس درجه سختی، برای تمرینات و کسب تجربیات بیشتر را دارند که پس از تکمیل تمرینات، برنامه جدیدی براساس سطح مهارت کسب شده به کاربران ارائه خواهد شد.
  • یکی دیگر از امکانات جذاب این اپ که توسط شرکت تکران به آن اضافه شده، به کارگیری امکانات AR (واقعیت افزوده) است که از تکنولوژی Unity استفاده می‌کند. با استفاده از این امکان، شما می‌توانید اشیا و موانعی را به صورت مجازی در فیلم‌هایی که از حرکات خود تهیه می‌کنید اضافه نمایید و در صورت تمایل فیلم‌ها را از طریق شبکه‌های مجازی با دوستان و یا اساتید خود به اشتراک بگذارید

پروژه Wheelup شرکت AOK

  • گالری موجود در اپلیکیشن، تصاویر و ویدئوهای کاربر که توسط اپ تهیه شده را ذخیره نموده و در اختیار کاربر قرار می‌دهد.
  • کاربر می تواند ویدئوهای مورد نظر خود را از میان تمامی ویدئوهای موجود در اپلیکیشن، به صورت لیست دلخواه در پلی لیست های جداگانه جمع‌آوری و در صورت عدم نیاز آنها را حذف کند.
  • ویدئوهای تکمیل شده توسط کاربر، در بخش completed‌ها جداگانه، نگهداری و نمایش داده می‌شوند.
021-22130288 021-26741787

برای ارتباط با ما می توانید از طریق فرم تماس در صفحه زیر اقدام نمایید.

تماس با ما