مایکروسافت پراجکت سرور (Microsoft Project Server)

پراجکت سرور یک راهکار مدیریت پروژه تحت سرور است که از سال ۲۰۰۰ توسط شرکت مایکروسافت ساخته شده است. که برای مدیریت تمامی پروژه ها و منابع سازمان کاربرد دارد. راهکار بسیار انعطاف پذیر و مقیاس پذیری می باشد که از مایکروسافت شیرپوینت (Microsoft Sharepoint) به عنوان پایه و اساس استفاده می کند. این راهکار همه جا قابل دسترس است همچنین پراجکت سرور شامل ابزارهای آشنایی است که کارایی و سرعت کار را بالا می برد. پشتیبانی آن از طریق دو نوع رابط کاربری می باشد:

  •  نرم افزار مایکروسافت پراجکت (MSP)
  •  مرورگر وب (که به مولف Project Web App – PWA- متصل است)

مایکروسافت پراجکت از ارتباطات الکترونیکی تحت وب از طریق PWA پشتیبانی می کند. علاوه بر این، اطلاعات پروژه را در یک پایگاه داده مرکزی SQL Server ذخیره می کند و از دسترسی های غیرمجاز محافظت می کند. یک مدیر پروژه می تواند امنیت تعریف کاربران و دسترسی ها را کنترل کند و وظایف اعضای تیم را در این سامانه تعریف کند که هر شخص می تواند وظایف تعیین شده را در کارتابل شخصی اش مشاهده نماید. همچنین امکان پرداخت حقوق پرسنل از طریق اطلاعات این سامانه وجود دارد.
پراجکت سرور یک ماژول برنامه ریزی منابع نیز می باشد که برنامه ریزی در سطح کلان منابع، برای پروژه ها را تسهیل می کند. همچنین حجم کار منابع را می توان تجزیه و تحلیل کرد، این امر به سازمان ها امکان پیش بینی نیازهای منابع آتی و استفاده بهینه تر از منابع موجود ، را می دهد. پراجکت سرور تقویم ها، نمایش ها، جداول، فیلتر و زمینه های سفارشی را در یک منطقه تجارت جهانی (Enterprise Global area) ذخیره می کند. جایی که کاربران با هر بار Restart کردن مایکروسافت پراجکت به آخرین ورژن آن دسترسی پیدا می کنند.

پراجکت سرور

تاریخچه پراجکت سرور کمپانی مایکروسافت

مایکروسافت پراجکت سرور از سال ۲۰۰۰ تا کنون هشت نسخه از محصول خود را روانه بازار کرده است. آخرین ورژن آن تا به حال مربوط به سال ۲۰۱۶ می باشد که تحت عنوان پراجکت سرور ۲۰۱۶ یا پراجکت آنلاین (Project Online) معرفی شد.

برخی از خدمات شرکت تکران روی پلتفرم EPM (Microsoft project server)

معرفی راهکار مدیریت Timesheet پیشرفته

راهکار میز کار PMO در پراجکت سرور

مرکز دفتر مدیریت پروژه

راهکار امداد کاربران HelpDesk در پراجکت سرور

راهکار مدیریت برنامه بازدید/بازرسی پروژه‌ها

راهکار مدیریت جلسات پروژه در پراجکت سرور

راهکار ارزیابی عملکرد تیم پروژه در پراجکت سرور

راهکار داشبورد پروژه در پراجکت سرور

نمودار پیشرفت پروژه در پراجکت سرور

داشبورد تحلیلی پروژه در پراجکت سرور

راهکار GIS (سیستم اطلاعات جغرافیایی)

راهکار جعبه ابزار مدیر پروژه در پراجکت سرور

پروفایل مدیر پروژه

راهکار مدیریت اهداف سازمانی در پراجکت سرور

راهکار رصدخانه پروژه‌ ها در پراجکت سرور

راه اندازی ماژول مدیریت اطلاعات پروژه ها (PMIS)

راه اندازی ماژول گزارشات پیشرفته

راه اندازی ماژول مدیریت پرسنل

برای پیاده سازی و پشتیبانی هر کدام از این راهکارها، تکران در کنار شما خواهد بود، برای دریافت راهنمایی‌ها، مشاوره‌های حرفه‌ای و بهبود عملکرد سیستم شرکت خود، میتوانید از متخصصین ما کمک بگیرید. تکران با به کارگیری دانش به روز و تجربه حرفه‌ای مهندسین، قابلیت ارائه راهکارهای مناسب و کاربردی برای سازمان‌ها و کسب و کارهای مختلف را دارد.

021-22130288 021-26741787

برای ارتباط با ما می توانید از طریق فرم تماس در صفحه زیر اقدام نمایید.

تماس با ما