شیرپوینت

شیرپوینت

شیرپوینت یک پلتفرم تحت وب برای دسترسی مشترک به اطلاعات، تعامل و همکاری درون سازمانی است.
مایکروسافت با ارائه این ابزار به سازمان ها و تیم های کاری این امکان را می دهد تا از طریق این پلتفرم و با کمترین زمان و هزینه بتوانند محتوا ، دانش سازمانی و ایده های خود را در یک بستر امن به اشتراک بگذارند، ارتباطات و تعاملات درون سازمانی را مدیریت کنند، بازیابی و جستجوی دانش و اطلاعات سازمانی را به راحتی انجام دهند و فرایندها و جریان های کاری خود را پیاده سازی کنند. شیرپوینت علاوه بر امکانات پیش فرضی که به همراه خود دارد این امکان را نیز فراهم می سازد تا سازمان ها بتوانند سیستم های نرم افزاری خود را نیز در بستر شیرپوینت توسعه داده و کمترین وابستگی را به پلتفرم ها و ابزارهای دیگر داشته باشند و از این طریق یکپارچگی بین سیستم های اطلاعاتی را فراهم می سازد. شیرپوینت یکپارچگی کاملی با مجموعه ابزارها و نرم افزارهای سازمانی و نرم افزارهای آفیس مایکروسافت دارد و همین امر باعث انعطاف پذیری بالا و محبوبیت بیشتر این ابزار شده است.

شیرپوینت در وهله اول یک سیستم مدیریت محتوا یا Content Management System یا CMS پیشرفته می باشد. این بدان معنی است که شما با استفاده از شیرپوینت (SharePoint) به راحتی می توانید سایت های مختلف را بدون هیچ گونه کدی طراحی، ایجاد و مدیریت کنید که برای اینکار ملزم به استفاده از ساختار تعریف شده شیرپوینت هستید.
شیرپوینت به شما این امکان را می دهد تا با استفاده از ده ها Template تعریف شده در آن، سایت های با قدرت عملیاتی مختلف راه اندازی کنید! سایت هایی از قبیل : وبلاگ، ویکی، سایت تیمی، سایت انتشار اطلاعات، سایت های همکاری، انواع سایت های جلسات، آرشیو اطلاعاتی و … که شما این دامنه تعریف سایت ها را در سایر CMS ها نخواهید یافت.
تصمیم گیری با استفاده از ابزارهای مدیریت محتوا و تعاملات سازمانی تحت شیرپوینت به راحتی قابل انجام است.بر اساس آمار ارائه شده در سایت مایکروسافت، بیش از ۲۰۰ هزار سازمان و ۱۹۰ میلیون از مردم در دنیا از مایکروسافت شیرپوینت استفاده می کنند.

شیرپوینت

شیرپوینت چیست؟

شیرپوینت

دسترسی سریع به اطلاعات

شیرپوینت

توانمند سازی کار گروهی

شیرپوینت

یکپارچگی در همکاری و ارتباطات

خدمات پیاده سازی و پشتیبانی شیرپوینت 2019

انعطاف پذیری و عملکرد شیرپوینت در نسخه های جدیدتر بالاتر رفته است. تجربه مدرن شیرپوینت شامل پیشرفت های کلیدی مانند به حداقل رساندن تأخیر و بهبود پاسخگویی صفحات شیرپوینت است. شرکت تکران همگام با دانش روز دنیا و استفاده از جدیدترین نسخه ها با بهره گیری از متخصصین خبره و با تجربه در این زمینه، متناسب با نیاز مشتری، بهترین راهکار سازمانی مبتنی بر شیرپوینت را ارائه می دهد.

شیرپوینت
مشاوره تخصصی
شیرپوینت
پیاده سازی، توسعه وپشتیبانی راهکارهای مبتنی بر شیرپوینت
شیرپوینت
مهاجرت و بهینه سازی

چرا شرکت تکران را انتخاب کنید

شرکت تکران پس از سال‌ها تجربه در طراحی ساختار، پیاده سازی و پشتیبانی سیستم‌های توسعه یافته در بستر شیرپوینت  در سطح بین‌المللی آماده ارائه خدمات مشاوره و پیاده‌سازی و ارتقا به نسخه‌های جدید به شما هست تا مناسب‌ترین و بروزترین راهکار را با توجه به ویژگی های آخرین نسخه شیرپوینت برای مدیریت فرایندهای سازمانی خود داشته باشید.

شیرپوینت

چند نمونه راهکارهای مبتنی بر مایکروسافت شیرپوینت تکران

  • سامانه مدیریت وظایف و پروژه ها
  • سامانه درخواست خدمات
  • سامانه مدیریت قراردادها
  • سامانه مدیریت قرارداد سازمانی
  • سامانه مدیریت اسناد
  • سامانه مدیریت جلسات
  • پورتال سازمانی
  • داشبورد مدیران
  • سامانه مدیریت اسناد مهندسی
021-22130288 021-26741787

برای ارتباط با ما می توانید از طریق فرم تماس در صفحه زیر اقدام نمایید.

تماس با ما