طراحی اپلیکیشن Andriod

تیم متخصص تکران در زمینه طراحی اپلیکیشن های موبایل بر سیستم عامل اندروید از تمامی قابلیت ها و توانایی های خود جهت طراحی، اجرا و کنترل اپلیکیشن های کاربردی موبایل برای کاربران استفاده میکند.

اپلیکیشن های موبایل که امروزه در دسترس همگان قرار دارد، نوعی نرم افزارهای کاربردی می باشند که برای رفع نیاز های امروزه مردم و کسب و کار ها جهت اجرا بر روی گوشی های تلفن هوشمند طراحی شده اند.

اپلیکیشن های موبایل غالبا به گونه ای طراحی شده اند که به کاربران همان خدماتی را ارائه کنند که کاربران رایانه ها بهره می برند. اپلیکیشن ها معمولا واحد های کوچک و منفرد نرم افزاری با قابلیت های محدود و یا گسترده می باشند.

اپلیکیشن های موبایل یک مرحله فراتر از سیستم های نرم افزاری یکپارچه ای است که در رایانه های شخصی یافت می شود.

هر اپلیکیشن قابلیت های متعدد و کاربردی برای تمامی کاربران خود فراهم میکند. کیفیت اپلیکیشن ها طراحی شده امری بسیار مهم می باشد زیرا عدم موفقیت اپلیکیشن ها میتواند منجر به عواقب جدی همچون لطمه زدن به اعتبار شرکت یا ضرر مالی شود.

تعداد بی شماری اپلیکیشن موبایل برای سیستم های اجرایی تلفن های هوشمند (همچون آیفون و اندروید) موجود می باشد و این اپلیکیشن ها بصورت مستقیم از تلفن همراه قابلیت استفاده دارند و شامل تمامی موارد مورد نیاز برای کارکنان می باشد. از نقطه نظر کاربران، اکنون که دستگاه های موبایل هوشمند تبدیل به یک عضو اساسی در این افراد از هر سن و طبقه ای شده است، شناسایی نیاز ها و خواسته های این افراد به امری مهم و البته دشوار تبدیل شده است.

به هنگام طراحی یک اپلیکیشن مناسب می بایست به تمامی ابعاد روانشناختی، اجتماعی، اقتصادی گروه هدف توجه شود. بسیاری از سازمان ها و کسب و کارها از اپلیکیشن های موبایل در راستای حمایت از کسب و کار خود و ایجاد یک پلتفرم یکپارچه ی همگانی برای تمامی کاربران خود تلاش میکنند.

امروزه بسیاری از سازمان ها و کسب و کار های کوچک و بزرگ با استفاده از اپلیکیشن های منحصر بفرد خود توانسته اند در دنیای رقابتی امروز پیشرفت بسیاری داشته باشند و از تکنولوژی های روز دنیا در راستای افزایش بهره وری کسب و کار خود استفاده کنند.

خدمات ما در طراحی اپلیکیشن اندروید

تیم طراحی اپلیکیشن ما با استفاده از دانش و تخصص به روز و گسترده خود به کاربران این امکان را میدهد تا اپلیکیشنی بسیار کارآمد و تخصصی بر روی سیستم عامل اندروید بصورت منحصربفرد داشته باشید تا نیازهای مرتبط با سازمان یا کسب و کار خود را رفع کنید.

با توجه به گستردگی استفاده از سیستم عامل اندروید و همچنین دسترسی و سهولت استفاده آن، کاربران توجه زیادی به طراحی اپلیکیشن بر روی این سیستم عامل میکنند. گروه تکران با در نظر گرفتن نیاز های کاربران و همچنین رعایت کلیه استانداردهای مرتبط با طراحی اپلیکیشن، به طراحی، توسعه و کنترل اپلیکیشن های اندروید می پردازد. همانطور که اپلیکیشن موبایل یک راه بسیار مفید برای ارائه خدمات و پیشرفت در کسب و کار میباشد، ما این امکان را به کاربران خود می دهیم تا با بهره گیری از قوی ترین اپلیکیشن های اندروید به نتایج مورد انتظار خود دست یابند.

گروه تکران با در نظر گرفتن اصول و قواعد مرتبط با طراحی اپلیکیشن همچون سادگی و زیبایی، کارایی بالا، امنیت مطلوب، تجربه کاربری فوق العاده، تست سخت افزاری و کد نویسی بهینه به سازمان ها و کسب و کارها کمک میکند تا از طریق طراحی اپلیکیشن منحصر بفرد خود که امری بسیار تخصصی است، به ارتقای جایگاه خود بپردازند.

خدمات ارائه شده توسط تیم تکران در زمینه طراحی اپلیکیشن های اندروید

 • ارائه بهترین کیفیت در طراحی اپلیکیشن های اندروید و دادن اطمینان خاطر به کاربران در زمینه کیفیت بالای اپلیکیشن های طراحی شده
 • با توجه به تخصصی بودن طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن های اندروید، تیم تکران با تخصص و دانش گسترده و به روز از تمامی امکانات و قابلیت های خود استفاده میکند تا بهترین و کارآمدترین اپلیکیشن را طراحی کند.
 • توجه و کنترل اپلیکیشن های طراحی شده و همچنین حساسیت بر روی امنیت اپلیکیشن ها که امری بسیار ضروری برای ما می باشد
 • طراحی و ساخت اپلیکیشن های کاربردی و منحصر بفرد با حجم مناسب و سرعت اجرای مطلوب
 • طراحی به روز و ایده آل با استفاده از گرافیک قوی
 • شخصی سازی و سفارشی سازی اپلیکیشن
 • تست و راه اندازی اپلیکیشن در تمامی گوشی های هوشمند بر پایه ی اندروید و دادن اطمینان خاطر به کاربران در جهت کارکرد صحیح اپلیکیشن
 • با توجه به گستردگی استفاده از سیستم عامل اندروید، تیم تکران می کوشد تا مزیت رقابتی از طریق طراحی منحصر بفرد برای کسب و کار شما ایجاد کند

امکانات و ویژگی هایی که شما ممکن است از اپلیکیشن اندروید خود انتظار داشته باشید:

 • شخصی سازی محیط کاربردی
 • اتصال به سایت و دریافت مطالب
 • امنیت بسیار بالا
 • محیطی بسیار زیبا و حرفه ای
 • ارتباط آسان با مشتریان و کاربران
 • دسترسی راحت
 • ارسال نوتیفیکیشن یا اعلان
 • و بسیاری دیگر

خدمات تکران

تیم تخصصی تکران مشاوره های لازم در زمینه ی طراحی اپلیکیشن، انتخاب بهترین گزینه و همچنین مشاوره در زمینه قیمت خدمات قابل ارائه به کاربران را در اختیار میگذارد.

با توجه به اینکه هزینه طراحی، توسعه و اجرای اپلیکیشن امری بسیار مهم برای صاحبین مشاغل و سازمان ها می باشد اما ما برآنیم تا با ارائه خدمات برتر و حرفه ای به مشتریان خود، کیفیت و کارایی را ملاک تعبیر یک اپلیکیشن خوب قرار دهیم.

کاربران میتوانند با تیم متخصص طراحی اپلیکیشن تکران ارتباط برقرار کنند و نیاز های خود را مطرح کرده و از مشاوره تیم متخصصص ما بهره مند شوند.

ما با استفاده از توانایی ها و قابلیت های خود و همچنین تکیه بر تخصص و دانش به روز شما را در زمینه طراحی، ساخت و توسعه اپلیکیشن های موبایل در بستر اندروید و همچنین ارائه مشاوره در زمینه طراحی اپلیکیشن، ارتقای کیفیت و امنیت ، شما را یاری می دهیم تا کسب و کار خود را ارتقا دهید.