طراحی اپلیکیشن Android

تیم متخصص تکران در زمینه طراحی اپلیکیشن‌های موبایل تحت سیستم عامل اندروید از تمامی قابلیت‌ها و توانایی‌های خود جهت طراحی، اجرا و کنترل اپلیکیشن‌های کاربردی موبایل برای کاربران استفاده می‌کند.
اپلیکیشن‌های موبایل که امروزه در دسترس همگان قرار دارد، نوعی نرم افزارهای کاربردی می‌باشند که برای رفع نیازهای امروزه مردم و کسب و کارها جهت اجرا بر روی گوشی‌های تلفن هوشمند طراحی شده‌اند.
اپلیکیشن‌های موبایل غالبا به گونه‌ای طراحی شده‌اند که به کاربران همان خدماتی را ارائه کنند که کاربران رایانه‌ها بهره می‌برند. اپلیکیشن‌ها معمولا واحدهای کوچک و منفرد نرم‌افزاری با قابلیت‌های محدود و یا گسترده می‌باشند.
اپلیکیشن‌های موبایل یک مرحله فراتر از سیستم‌های نرم افزاری یکپارچه‌ای است که در رایانه‌های شخصی یافت می‌شود.
هر اپلیکیشن قابلیت‌های متعدد و کاربردی برای تمامی کاربران خود فراهم می‌کند.کیفیت اپلیکیشن‌های طراحی شده امری بسیار مهم می‌باشد زیرا عدم موفقیت اپلیکیشن‌ها می‌تواند منجر به عواقب جدی همچون لطمه زدن به اعتبار شرکت یا ضرر مالی شود.

تعداد بی‌شماری اپلیکیشن موبایل برای سیستم‌های اجرایی تلفن‌های هوشمند (همچون آیفون و اندروید) موجود می‌باشد و این اپلیکیشن‌ها به صورت مستقیم از تلفن همراه قابلیت استفاده دارند و شامل تمامی موارد مورد نیاز برای کارکنان می‌باشد. از نقطه نظر کاربران، اکنون که دستگاه‌های موبایل هوشمند تبدیل به یک عضو اساسی در این افراد از هر سن و طبقه‌ای شده است، شناسایی نیاز ها و خواسته‌های این افراد به امری مهم و البته دشوار تبدیل شده است.
به هنگام طراحی اپلیکیشن مناسب باید به تمامی ابعاد روانشناختی، اجتماعی، اقتصادی گروه هدف توجه نمود. بسیاری از سازمان‌ها و کسب و کارها از اپلیکیشن‌های موبایل در راستای حمایت از کسب و کار خود و ایجاد یک پلتفرم یکپارچه‌ی همگانی برای تمامی کاربران خود استفاده می‌کنند.
امروزه بسیاری از سازمان‌ها و کسب و کارهای کوچک و بزرگ با استفاده از اپلیکیشن‌های منحصربه‌فرد خود توانسته‌اند در دنیای رقابتی پیشرفت بسیاری داشته و از تکنولوژی‌های روز دنیا در راستای افزایش بهره‌وری کسب و کار خود استفاده کنند.

اپلیکیشن موبایل

تکنولوژی‌های مورد استفاده در طراحی اپلیکیشن Android

تمامی نمونه‌کارهای طراحی اپلیکیشن اندروید شرکت تکران با زبان Kotlin برنامه نویسی شده‌اند. برای تولید این اپلیکیشن‌ها، از دیزاین پترن‌های به روزی همچون MVVM و MVI استفاده شده است. فرایند Build در توسعه اپلیکیشن را به Gitlab Runner سپرده‌ایم و از hilt و koin برای DI استفاده می‌کنیم و معتقدیم کد اپ‌هامون تا حد مناسبی modular و Clean هستند.
برای multithreading و reactive بودن اپلیکیشن‌های اندروید از coroutine و flow استفاده می‌کنیم. در تمامی نمونه‌کارهای اپلیکیشن اندروید شرکت تکران قابلیت کار با دستگاه‌های مدرنی همچون دوربین‌های صنعتی و BGM و ... تعبیه شده است. بخش جدایی ناپذیر اپلیکیشن‌های طراحی شده توسط متخصصین ما سناریوهای پیچیده آفلاین و کش و تست‌های کارا و قدرتمند می‌باشد.

خدمات ما در طراحی اپلیکیشن اندروید

امکانات یک اپلیکیشن Android کارا و قابل اتکا:

  • شخصی‌سازی محیط کاربردی
  • اتصال به سایت و دریافت مطالب
  • امنیت بسیار بالا
  • محیطی بسیار زیبا و حرفه‌ای
  • ارتباط آسان با مشتریان و کاربران
  • دسترسی راحت
  • ارسال نوتیفیکیشن یا اعلان
  • و بسیاری دیگر
021-22130288 021-26741787

برای ارتباط با ما می توانید از طریق فرم تماس در صفحه زیر اقدام نمایید.

تماس با ما