طراحی اپلیکیشن iOS

تیم تخصصی تکران با بهره گیری از تخصص و مهارت خود به طراحی و ساخت اپلیکیشن های نوآورانه، تخصصی، جذاب و کاربردی بر سیستم عامل iOS مبادرت می کند.

با توسعه تکنولوژی و استفاده بیشتر مردم از همه اقشار جامعه از تلفن های همراه، طراحی اپلیکیشن موبایل به امری بسیار مهم تبدیل شده است. امروزه بسیاری از مردم برای رفع نیاز های روزمره ی خود بیش از پیش به اپلیکیشن های موبایل روی آورده اند و با گسترش دانش آنها و همچنین تنوع این اپلیکیشن ها، مردم به دنبال اپلیکیشن های کارآمد تر و مناسب تر می باشند.

دو بعد ظاهری و باطنی(کارکردی) در طراحی اپلیکیشن ها می بایستی مد نظر متخصصان قرار بگیرد. اپلیکیشنی برای مشتریان جذاب و کارا محسوب میشود که هم دارای جذابیت ظاهری و هم جذابیت کارکردی باشد. طراحان اپلیکیشن ارتباط مستقیمی با طراحان تجربه کاربر (UX) و طراحان رابطه کاربر (UI) دارند تا طرح های خود را در ارتباط با تلفن همراه و نحوه کاربری آنها اعمال کنند.

اولین گام در طراحی اپلیکیشن موبایل بررسی کامل ایده و تحقیقی در مورد نحوه کاربری اپلیکیشن میباشد؛ اینکه چه جامعه ای و به چه شکلی از این اپلیکیشن استفاده میکنند. بعد از این مرحله، تیم طراحی اپلیکیشن وارد بازی میشوند و با استفاده از تخصص و امکانات خود، شروع به طراحی اپلیکیشن با توجه به نیازهای کاربر میکنند

خدمات طراحی اپلیکیشن iOS

تیم تخصصی ما در تکران با بهره گیری از دانش و تخصص به روز خود در زمینه طراحی اپلیکیشن در سیستم عامل iOS این امکان را به شما میدهد تا نیازهای خود را از طریق طراحی و توسعه اپلیکیشن در بستر سیستم عامل iOS برطرف نمایید. با افزایش استفاده ی مردم از گوشی های هوشمند آیفون و سهولت استفاده از آن، صاحبان کسب و کار و سازمان ها میتوانند با طراحی یک اپلیکیشن منحصر به فرد به کارایی و بهره وری سازمان خود کمک شایانی نمایند.

ما این اطمینان را به مشتریان و کاربران خود می دهیم که با هزینه ی مناسب میتوانند از داشتن اپلیکیشنی کارا، مطمئن و جذاب در کسب و کار خود لذت ببرند.

گروه تکران با تکیه بر توانایی های خود توانسته است پروژه های مختلفی را تحت سیستم عامل iOS طراحی، پیاده و اجرا کند.

در طراحی اپلیکیشن بر سیستم عامل iOS سعی بر آن است تا از تمامی استاندارد ها استفاده کنیم تا اپلیکیشن نهایی دارایی ساختاری یکپارچه و منظم و هماهنگ با سایر بخش های این سیستم عامل باشد.

خدمات ارائه شده توسط تیم تکران

با توجه به دشوار بودن طراحی در سیستم عامل iOS و همچنین کمبود سخت افزارهای توسعه این سیستم عامل، ما بهترین کیفیت و طراحی در اپلیکیشن های iOS را به مشتریان خود ارائه می دهیم و همواره می کوشیم این اطمینان خاطر را به کاربران خود بدهیم که از بهترین کیفیت در طراحی اپلیکیشن برخوردارند.

از آنجا که اپلیکیشن های iOS از فیلتر های کیفیت سنجی اپ استور عبور میکنند ، این اپلیکیشن ها می بایست از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشند و این به دلیل انحصاری بودن این برنامه ها در این سیستم عامل می باشد.افراد متخصص و فعال ما همواره می کوشند تا با بکارگیری آخرین تکنولوژی های روز دنیا و همچنین دقت و ظرافت در طراحی این اپلیکیشن ها، از این فیلترها عبور کنند.

ارائه نسخه وب اپلیکیشن پیشرو (PWA): این دسته از اپلیکیشن ها تحت عنوان وب اپلیکیشن نام گذاری میشوند که بعد استفاده ی اول بصورت دائمی قابل دسترس میباشد. از ویژگی های این نوع از اپلیکیشن ها عدم نیاز به به روز رسانی و دانلود مجدد اپلیکیشن می باشد و تغییرات شما بصورت لحظه ای برای کاربران لحاظ میشود.

دریافت فایل اپلیکیشن یا انتشار آن: در صورت نیاز می توانید پس از طراحی اپلیکیشن فایل اپلیکیشن iOS خود را دریافت کنید و در سایت هایی مانند سیبچه منتشر کنید.

تیم تخصصی ما در تکران میکوشد تا زمان لازم جهت توسعه اپلیکیشن ها در سیستم عامل iOS را به حداقل برساند و همچنین زمان دریافت بازخورد در اپلیکیشن ها را کنترل کند. متخصصین طراحی اپلیکیشن های iOS همواره پس از طراحی و راه اندازی اپلیکیشن، به کنترل آن میپردازند و درصدد رفع عیب های ناگهانی آن می باشند. با برنامه نویسی حرفه ای همراه با ایجاد رابطه کاربری جذاب و خلاقانه، کاربران میتوانند از امکانات و ویژگی های منحصر به فرد اپلیکیشن سفارشی خود بهره ببرند. ما به شما کمک میکنیم تا اپلیکیشن و وب سایت شما از یک پنل مدیریت شوند که این خود باعث افزایش کارایی و صرفه جویی در وقت و هزینه میشود. تست کردن اپلیکیشن در تمامی گوشی های هوشمند اپل و دادن اطمینان به کاربر در جهت کارکرد صحیح اپلیکیشن.

امکانات و ویژگی هایی که شما ممکن است از اپلیکیشن iOS خود انتظار داشته باشید

  • عضو گیری و مشاهده روند عضو گیری
  • پروفایل شخصی کاربردی
  • مرکز دفتر مدیریت پروژه
  • امنیت بالا
  • ارسال نوتیفیکیشن یا اعلان
  • بهره گیری از نقشه ( مانند گوگل مپز)
  • اتصال به سایت و دریافت آخرین مطالب
  • امکان آپلود و دانلود عکس، ویدیو، متن، صدا و غیره
  • اتصال به سیستم های بانکی
  • و بسیاری دیگر ...

خدمات تکران

تیم تخصصی تکران مشاوره های لازم در زمینه ی طراحی اپلیکیشن، انتخاب بهترین گزینه و همچنین مشاوره در زمینه قیمت خدمات قابل ارائه به کاربران را در اختیار میگذارد. با توجه به اینکه هزینه طراحی، توسعه و اجرای اپلیکیشن امری بسیار مهم برای صاحبین مشاغل و سازمان ها می باشد اما ما برآنیم تا با ارائه خدمات برتر و حرفه ای به مشتریان خود، کیفیت و کارایی را ملاک تعبیر یک اپلیکیشن خوب قرار دهیم.

کاربران میتوانند با تیم متخصص طراحی اپلیکیشن تکران ارتباط برقرار کنند و نیاز های خود را مطرح کرده و از مشاوره تیم متخصصص ما بهره مند شوند.

ما با استفاده از توانایی ها و قابلیت های خود و همچنین تکیه بر تخصص و دانش به روز شما را در زمینه طراحی، ساخت و توسعه اپلیکیشن های موبایل در بستر اندروید و همچنین ارائه مشاوره در زمینه طراحی اپلیکیشن، ارتقای کیفیت و امنیت ، شما را یاری می دهیم تا کسب و کار خود را ارتقا دهید.