اگر برای مجموعه خود به دنبال یک راهکار جامع و کاملا منحصربفرد هستید تا نیازهای سازمانی خود را با استفاده از راهکاری مبتنی بر پلتفرم های وب و موبایل تامین نمایید، ما آماده خدمت به شما هستیم. مجموعه تکران با پشتوانه ای غنی از تجارب بین المللی و تسلط به تکنولوژی های روز دنیا، شما را در تولید راهکاری کاملا سفارشی همراهی خواهد کرد. ​

راهکار مدیریت پروژه سازمانی مایکروسافت (EPM)، پلتفرم انعطاف پذیری است که توسط سازمان ها برای اتوماتیک کردن فرآیندهای مدیریت پورتفولیو (PPM) مورد استفاده قرار می گیرد.

در طول یکصد سال گذشته، روند شکل گیری مدیریت پروژه به منظور برطرف کردن نیازهای سازمانی صنایع مختلف و بهره گیری از مزایای تکنولوژی های جدید تکامل پیدا کرده است. امروزه، مدیریت پروژه و پورتفولیو، به سازمان ها در بدست آوردن دید شفاف و کنترلی نسبت به پورتفولیوهای متنوع، همسو سازی آن ها با اهداف استراتژیک، ایجاد همکاری تیمی به منظور اتمام پروژه ها در زمان مقرر و بودجه مصوب کمک خواهد کرد.

“”سرمایه گذاری بر روی ابزار جامع مدیریت پورتفولیو (PPM) نرخ بازگشت سرمایه را تا ۲۵۰% افزایش می دهد.”

( فارستر: نرخ بازگشت سرمایه و ابزار مدیریت پورتفولیو، May 2009 )

پیاده سازی راهکار مدیریت پروژه سازمانی مایکروسافت (EPM) به سازمان ها برای دستیابی به اهداف ذیل کمک می-کند:

  • مدیریت تقاضا : تمام درخواست ها را به طور مستقیم در یک مخزن ضبط کرده، و آن ها را بر اساس گردش کاری اداری مدیریت می کند.
  • انتخاب پورتفولیو و تحلیل آن : اولویت گذاری، بهینه سازی و انتخاب پورتفولیوهایی که بیشترین همسویی را با اهداف استراتژیک سازمان دارند.
  • مدیریت منابع : منابع را به طور مستمر در تمام طول پروژه مدیریت می کند.
  • مدیریت زمانبندی : زمانبندی پروژه ها از ساده تا پیچیده را به آسانی ایجاد می کند.
  • مدیریت مالی : شاخص مالی پورتفولیو و پروژه را اندازه گیری و کنترل می کند.
  • مدیریت زمان و وظیفه : جمع آوری اطلاعات، بروز رسانی زمان و وظایف اعضای تیم پروژه را آسان می کند.
  • همکاری تیمی : ارتباط بهتر با تیم های پراکنده و جمع آوری اطلاعات از آن ها را برقرار می کند.
  • مدیریت مشکلات و ریسک : تعریف، کاهش و مدیریت ریسک ها و مشکلاتی که تاثیر مستقیمی بر موفقیت پروژه دارند.
  • هوش کسب و کار و گزارشگیری : به طور موثر شاخص پروژه را اندازه گیری کرده و دید شفاف و واضحی از تمام پورتفولیوها به دست می آورد.
  • مدیریت برنامه : تعریف، طراحی و تحویل برنامه های استراتژیک.

مایکروسافت با ارائه ابزار شیرپوینت به سازمان ها و تیم های کاری این امکان را می دهد تا از طریق یک پلتفرم تحت وب و با کمترین زمان و هزینه بتوانند محتوا و دانش سازمانی خود را به اشتراک بگذارند، ارتباطات و تعاملات درون سازمانی را مدیریت کنند، بازیابی و جستجوی دانش و اطلاعات سازمانی را به راحتی انجام دهند و فرایندها و جریان های کاری خود را پیاده سازی کنند. شیرپوینت علاوه بر امکانات پیش فرضی که به همراه خود دارد این امکان را نیز فراهم می سازد تا سازمان ها بتوانند سیستم های نرم افزاری خودر را نیز در بستر شیرپوینت توسعه داده و کمترین وابستگی را به پلتفرم ها و ابزارهای دیگر داشته باشند و از این طریق یکپارچگی بین سیستم های اطلاعاتی را فراهم می سازد. شیرپوینت یکپارچگی کاملی با مجموعه ابزارها و نرم افزارهای سازمانی و نرم افزاهای آفیس مایکروسافت دارد و همین امر باعث انعطاف پذیری بالا و محبوبیت بیشتر این ابزار شده است.