3 دلیل برای استفاده از یک راهکار ای آر پی

3 دلیل برای استفاده از یک راهکار ای آر پی

چه یک استارت‌آپ با رشدی سریع باشید، یا قرار است فعالیت‌های شرکتتان را در خارج از مرزها گسترش دهید، یک راهکار ای آر پی می‌تواند به ساده‌سازی فرآیندهای کسب‌وکار و آماده‌سازی شما برای آینده‌ای کارآمد و بهینه کمک کند.

طبیعتا همه به دنبال رشد کسب‌وکارشان هستند، اما این رشد پیچیدگی‌هایی را به دنبال دارد. اگر این پیچیدگی خیلی سریع در سیستم‌های شما مدیریت نشود، ممکن است از کنترل خارج شده و رسیدن به جایگاه مورد نظر را دشوار یا پر هزینه کند.

راهکار ای آر پی

فرقی نمی‌کند در حال حاضر کسب‌وکارتان چه ابعادی دارد، اگر در آینده قرار است فعالیت‌هایتان را گسترش دهید، اکنون بهترین زمان برای در نظر گرفتن یک راهکار ERP کارآمد است. یک راهکار ERP با ادغام فرآیندهای کلیدی کسب‌کار در یک سیستم، امکان مدیریت بهتر و افزایش کارایی عملیات‌ها را میسر می‌کند.

این موضوع چه در خصوص کسب‌وکارهای محلی و چه سازمان‌های بین‌المللی صادق است. البته سازمان‌های بین‌المللی از نظر زبان محلی و قوانین و مقررات کشورهای مختلف با پیچیدگی‌های بیشتری روبرو هستند. اگر کسب‌وکار شما به زودی فعالیت بین‌المللی خود را آغاز می‌کند، یک راهکار ای آر پی چابک و هوشمند می‌تواند این پیچیدگی را کنترل کند.

3 دلیل برای اینکه یک شرکت در حال رشد باید از ERP استفاده کند

متمرکزسازی اطلاعات محلی و بین‌المللی در یک سیستم

یک راهکار ای آر پی چابک به شما کمک می‌کند تا عملکرد هر کدام از واحدهای کسب‌وکار را بررسی کنید. شما می‌توانید در یکی از شعبه‌ها عمیق شوید و با استخراج اطلاعات و تحلیل آن‌ها، تاثیری که بر روی کل سازمان می‌گذارند را شناسایی کنید. شما همچنین می‌توانید کل زنجیره تامین خود را متصل و جهت‌دهی کنید تا با توجه به نیازهای مشتری، عملکردی کاملا بهینه داشته باشد.

راهکار ای آر پی

فراتر از مرزهای زبانی و ارزی

یک راهکار ای آر پی امکان تبدیل ارزها در سراسر مرزها را میسر می‌کند و در عین حال به کاربران اجازه می‌دهد اطلاعات مالی را در ارزهای محلی خود مشاهده کنند. برای مثال، اگر شرکت شما در لندن باشد اما یک دفتر در برلین داشته باشید، امکان مشاهده اطلاعات مالی دفتر برلین بر مبنای استرلینگ انگلیس وجود دارد. این قابلیت امکان مدیریت مسائل مالی در سراسر دنیا را تسهیل می‌کند.

به طور همزمان، یک راهکار ERP به شما اجازه تنظیمات زبانی را می‌دهد. بنابراین، اگر دفتر لندن سیستم را به زبان انگلیسی مشاهده می‌کند، دفتر برلین به نسخه‌ای از سیستم با زبان آلمانی دسترسی دارد. هر دو دفتر از یک سیستم با اطلاعات یکسان بهره می‌برند اما با زبان محلی خودشان.

مقیاس‌گیری، انطباق و رشد آسان‌تر

کسب‌وکارهایی که برای رشد در شهر خودشان یا به صورت بین‌المللی انگیزه زیادی دارند، به راهکاری نیاز دارند که همگام با آن‌ها رشد کند. بسیاری از کسب‌وکارها، رشد سریع را تجربه می‌کنند و معمولا پیدا کردن راهکارهای ای آر پی که بتواند پیچیدگی‌های اضافه شده را کنترل کند، بسیار دشوار است.

راهکار ای آر پی

در چنین شرایطی، یک راهکار ای آر پی غیر منعطف به یک عامل بازدارنده رشد تبدیل می‌شود و برای رشد کسب‌وکار ابتدا باید محدودیت‌های ERP برطرف شود. یک راهکار ERP که برای همراهی کسب‌وکارتان چابکی لازم را دارد، رشد و آینده‌ای روشن را برای کسب‌وکار شما تضمین می‌کند.

مترجم: مصطفی طبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

021-22130288 021-26741787

برای ارتباط با ما می توانید از طریق فرم تماس در صفحه زیر اقدام نمایید.

تماس با ما