دلایل کسب‌و‌کارها برای سرمایه‌گذاری در اپلیکیشن‌های تلفن همراه

دلایل کسب‌و‌کارها برای سرمایه‌گذاری در اپلیکیشن‌های تلفن همراه

همان طور که رفتار مصرف‌کننده به تکامل خود ادامه می‌دهد، کسب‌و‌کارها باید استراتژی خود را همسو با نیازهای مشتریان تعریف کنند. در نتیجه، شرکت‌ها به سرعت در حال حرکت به سمت رایج کردن اپلیکیشن‌های تلفن همراه به عنوان ابزار و دارایی تجاری هستند. یکی از سوالات کلیدی در تجارت این است که چگونه می‌توانید به برند خود مزیت رقابتی بدهید؟ اپلیکیشن‌های تلفن همراه شرکت‌های پیشرو در صنعت در حال طراحی تجربیات جامعی هستند که از ماهیت شخصی تلفن همراه استفاده می‌کنند. در حالی که هنوز تردیدی در مورد اپلیکیشن‌های تلفن همراه وجود دارد، درک این نکته مهم است که یک اپلیکیشن بومی تنها یک نسخه موبایلی وب‌سایت شما نیست، بلکه محیطی جذاب و مبتنی بر تجربه است که برای ایجاد یه سفر منسجم مشتری ضروری است. یک اپلیکیشن تلفن همراه را می‌توان برای ایجاد یک حضور قوی در تلفن همراه استفاده کرد، که منجر به تعامل بسیار بهتری برای سرمایه‌گذاری شما است. در این مقاله به معرفی تعدادی از مزایای اپلیکیشن موبایل پرداخته‌ایم.

استفاده از اپلیکیشن‌های تلفن همراه برای کسب‌و‌کارهای موفق ضروری است؛ با این حال بسیاری هنوز در اتخاذ استراتژی اپلیکیشن موبایل عقب هستند. در جایی که وب موبایل می‌تواند به افزایش آگاهی و ترافیک کمک کند، از طریق دیگر اپلیکیشن‌های تلفن همراه به شما امکان می‌دهند ارتباط با مشتری را تقویت کرده و حفظ مشتریان را افزایش دهید.

برای مرتبط بودن در بازار امروز، حضور تلفن همراه یک ضرورت است. ما شاهد افزایش بسیار زیادی در تنوع اپلیکیشن‌های تجاری هستیم و مصرف‌کنندگان بیشتری برای تعامل با برندها به اپلیکیشن‌های تلفن همراه روی می‌آورند. در واقع، تخمین زده می‌شود که بین سال‌های 2016 تا 2020، دانلود سالانه دو برابر شده است و به حدود 284 میلیارد رسیده است.

 

مزایای اپلیکیشن موبایل

 

مزایای اپلیکیشن موبایل

افزایش تعامل با مشتری

اپلیکیشن‌های تلفن همراه یک استراتژی عالی برای درگیر کردن مشتریان با برند شما هستند و ویژگی‌های منحصربفردی را ارائه می‌دهند که بسیار جذاب‌تر از وب است. اپلیکیشن‌های تلفن همراه میتوانند هم مشتریان بالقوه و هم مشتریان فعلی را ترغیب کنند که با کسب‌و‌کار شما درگیر شوند و به تعامل ادامه دهند. به طور خاص، آن‌ها همانند یادآورها یا Reminder عمل کرده و مشتریان را به سمت کسب‌و‌کار شما ترغیب می‌کنند.

کانال مستقیم و شخصی‌سازی شده

یکی از مزایای اپلیکیشن موبایل همراه این است که به کسب‌و‌کارها فرصت شخصی‌سازی ارتباطات را می‌دهد. با استفاده از اطلاعات پروفایل کاربری، شرکت‌ها می‌توانند مشتریان خود را به صورت جداگانه در زمان واقعی درگیر کنند. زمانی که بیش از 70 درصد از مصرف‌کنندگان انتظار تجربه شخصی با برندهایی را دارند که با آن‌ها تعامل دارد، بسیار با اهمیت است.

ایجاد آگاهی برند از مزایای اپلیکیشن موبایل

یکی از مهمترین چیزهایی که یک اپلیکیشن به مشتریان ارائه می‌دهد، آگاهی از برند و ایجاد ارتباط با آن است. اپلیکیشن محیطی را فراهم می‌کند که در آن تعامل منظم با بازار هدف می‌تواند اعتماد و وفاداری را تقویت کند. ناگفته نماند که هرچه مصرف‌کننده بیشتر در معرض برند شما قرار بگیرد، قصد خرید آن‌ها نیز بیشتر می‌شود. به همین دلیل است که اپلیکیشن‌های تلفن همراه به عنوان یک استراتژی موثر برای تبلیغ و ایجاد برند در نظر گرفته می‌شوند.

تشویق وفاداری به برند از مزایای اپلیکیشن موبایل

ایجاد به ارتباط واقعی و صمیمانه با مشتریان به منظور تقویت وفاداری به برند، امری بسیار مهم و یکی از مزایای اپلیکیشن موبایل است. وفاداری برند یکی از مهمترین دلایلی است که چرا باید به فکر ایجاد یک اپلیکیشن موبایل برای کسب‌و‌کار خود باشید. افزایش دسترسی به محصولات و خدمات یک راه عالی برای افزایش ارگانیک وفاداری مشتری و بهبود ارائه شما است.

خدمات و پشتیبانی مشتری

طبق تحقیقات SalesForce، هفتاد درصد از خریدها به تنهایی تحت تاثیر تجربه مشتری صورت می‌گیرند. اپلیکیشن‌های تلفن همراه کانال کارآمدتری را برای مشتریان شما ارائه می‌دهند تا بتوانند با برند شما ارتباط برقرار کنند. از ساده کردن خریدهای آنلاین تا ارائه اطلاعات با دسترسی آسان، اپلیکیشن‌های تلفن همراه می‌توانند تجربه و رضایت مشتری را به طور قابل توجهی بهبود ببخشند. هنگامی که رضایت مشتری افزایش یابد، فروش نیز افزایش خواهد یافت.

برای طراحی اپلیکیشن از تیم قدرتمند تکران که نمونه‌کارهای بین‌المللی بزرگی در کارنامه خود دارد، کمک بگیرید.

 

مزایای اپلیکیشن موبایل

 

ایجاد مزیت رقابتی

با رشد مداوم تلفن همراه و تغییر در رفتار مصرف‌کنندگان، یک اپلیکیشن برای هر کسب‌و‌کار به سرعت به یک انتظار تبدیل می‌شود. ایجاد یک اپلیکیشن تلفن همراه راهی مطمئن برای رقابتی ماندن و تضمین حضور قوی در صنعت است. اپلیکیشن تلفن همراه با ارائه یک محیط بصری جذاب و تعاملی، فرصتی را برای کسب‌و‌کارها فراهم میکند تا متمایز شوند.

افزایش درآمد

اپلیکیشن‌های تلفن همراه به برند شما فرصت افزایش و کسب درآمد اضافی می‌دهند. با راحت‌تر، شهودی و ساده‌تر کردن فرایند خرید، اپلیکیشن‌ها میتوانند تجربه مشتری را به میزان قابل توجهی بهبود ببخشند که به نوبه خود، تاثیر مثبتی بر فروش دارد. همچنین می‌توان به راحتی از اپلیکشن‌های تلفن همراه درآمدزایی کرد و به کسب‌و‌کارها فرصت کسب‌ درآمد اضافی را می‌دهد.

ضبط بینش مصرف‌کننده

یک اپلیکیشن تلفن همراه به شرکت‌ها این فرصت منحصربفرد را می‌دهد تا واقعا مشتریان خود را درک کنند. بطور خاص، یک اپلیکیشن راه کارآمدی را برای کسب‌و‌کارها در جهت جمع‌آوری، تجزیه و تحلیل و استفاده از داده‌های مشتریان فراهم می‌کند. اپلیکیشن‌ها با جمع‌آوری اطلاعاتی مانند ترجیحات و رفتار مشتری، پتانسیل تاثیرگذاری بر استراتژی بازاریابی را با بینش‌های ارزشمند مصرف‌کننده ارائه می‌کنند.

دنیای امروزی در حال رشد سریع است و راه برگشتی نیز وجود ندارد. صرف نظر از صنعتی که در آن هستید، اپلیکیشن‌های تلفن همراه برای جذب مشتریان جدید و حفظ مشتریان قدیمی بسیار مفید هستند. چه در تلاش برای بهبود تجربه مشتری، افزایش تعامل یا افزایش فروش باشید، راه‌اندازی یک اپلیکیشن قطعا می‌تواند به شما در رسیدن به اهدافتان کمک کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

021-22130288 021-26741787

برای ارتباط با ما می توانید از طریق فرم تماس در صفحه زیر اقدام نمایید.

تماس با ما