ما بهترین ارائه دهنده خدمات راه‌حل‌های شیرپوینت هستیم
حمید رضا خداوردی

ما بهترین ارائه دهنده خدمات راه‌حل‌های شیرپوینت هستیم

ما در تکران بهترین ارائه دهنده خدمات راه‌حل‌های شیرپوینت هستیم. مایکروسافت شیرپوینت محلی برای به اشتراک گذاشتن ایده‌ها، محتواها و البته چشم‌اندازِ شرکت شماست. مایکروسافت شیرپوینت کاملا انعطاف‌پذیر بوده و می‌تواند تمامی اسناد و اطلاعات‌تان را در هر مقیاسی، دسته‌بندی و نگهداری کند. شیرپوینت طوری طراحی شده که بهره‌وری شخصی را بالا برده، سازمان‌ها را در یک راستا همگام کند، دانش را به اشتراک گذاشته و دسترسی بدون مشکل به اطلاعات و اشخاص دهد. شیرپوینت یک مرکز برای توسعه‌دهنده‌گان است که برنامه‌های مدرن خود را توسعه‌دهند و محلی نیز برای طراحان است تا وب‌سایت‌های دیدنی خود را خلق کنند.

 

 

شرکت تکران به شما کمک می‌کند تا یک راه‌حل شیرپوینت کاملا شخصی‌سازی شده ایجاد کنید، که محیط آن براساس نیاز سازمان شما بهینه‌سازی شده است؛ همچنین به شما اجازه می‌دهد تا فرآیندها و تاثیر مشارکت‌ها را بیش از پیش موثر و در یک راستا قرار دهید تا کارمندان شما بیشتر زمان خود را صرف مدیریت اطلاعات و ابداعات خود کنند.

اشتراک گذاری اطلاعات

اینترانت شیرپوینت این امکان را به سازمان‌ها می‌دهد که بتوانند محیطی داخلی را ایجاده کرده که کارمندان بتوانند به تمامی اطلاعات مورد نیاز دسترسی پیدا کنند. از تقویم رویدادهای داخلی شرکت تا اطلاعیه‌ها؛ شیرپوینت دسترسی یکپارچه‌ای را برای ردوبدل شدن اطلاعات برای کارمندان شما ایجاد می‌کند

همکاری

با امکان ایجاد وب‌سایت مخصوص برای هر تیم، دپارتمان، کمیته‌ها و غیره، استفاده از شیرپوینت باعث افزایش بهره‌وری و بهبود همکاری در کسب‌وکار شما می‌شود. مدیریت اسناد در شیرپوینت بسیار گسترده بوده که شامل مواردی چون تاریخچه نسخه‌های اسنادها، ورود و خروج‌ها، همکاری در نوشتن و ویراستاری است، همچنین توانمندسازی تیم شما برای همکاری موثر در هرکجا که هستند، در هر زمانی و بر روی هر دستگاهی که از آن استفاده می‌کنند، از جمله ویژگی‌های شیرپوینت برای کسب‌وکار شماست.

 

اتوماسیون

اتوماسیون شیرپوینت و امکانات سیستم هدف‌گذاری (workflow) به کسب‌وکار شما اجازه می‌دهد تا فرآیند‌ها را یک پارچه کرده و وظایف تکرار شده را با ساده‌کردن و از بین بردن آن‌ها کم کنید. شیرپوینت با هدف افزایش سرعت و کم کردن وقت تلف شده، تمامی فرم‌ها و کاغذبازی‌های اضافی سازمان شما را الکترونیکی می‌کند، که باعث می‌شود تیم شما بیشتر بر روی گسترش و بهبود کسب‌وکارتان تمرکز کند.

ارتباطات برون‌سازمانی

با امکان اشتراک‌گذاری برون‌سازمانی، کارمندان شما می‌توانند از ویژگی‌های شیرپوینت برای همکاری و اتوماسیون‌سازی جهت ارتباط زنده با گروه‌های برون‌سازمانی که شامل مشتریان، فروشندگان و همکاران است، استفاده کنند. با استفاده از چنین سیستم یک‌پارچه‌ای تیم شما مطمئن است که تمامی کارمندان در حال استفاده از یک سیستم بوده و زمانی که به موجودی یا توانایی خاصی اشاره می‌کنند، از دسترس بودن آن مطمئن هستند.

هوش تجاری

با استفاده راه‌حل‌های استفاده از شیرپوینت، کسب‌وکار شما می‌تواند بهره‌وری را به سطح تازه‌ای ارتقا دهد. با کمکی که متخصصین ارائه‌دهنده این خدمات به شما می‌کنند، کسب‌وکارتان می‌تواند به‌راحتی محتوا و اسناد موجود در پلتفرم را مدیریت کند. نتیجه یک‌پارچه کردن اطلاعات و دسترسی ساده به آن، دریافت گزارش‌های بهبود یافته و کمک به تصمیم‌گیری بهتر با بهره‌گیری از داده‌های آنالیز شده است. همچنین شیرپوینت می‌تواند با مایکروسافت Power BI Solutions نیز یکپارچه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

021-22130288 021-26741787

برای ارتباط با ما می توانید از طریق فرم تماس در صفحه زیر اقدام نمایید.

تماس با ما