بزرگترین مزایای Windows 365

بزرگترین مزایای Windows 365

بهینگی بالا، یکی از حیاتی‌ترین اجزایی است که اکثر کسب‌وکارهای مدرن به آن توجه می‌کنند. برای برقراری ارتباط، ایجاد و همکاری به بهینه‌ترین شکل ممکن، باید از ابزارهای مناسبی بهره ببرید. وقتی صحبت از ابزارهای بهره‌وری به میان می‌آید، Windows 365 یکی از بهترین ابزارهایی است که تقریبا هر کسب‌وکاری می‌تواند از مزایای آن بهره ببرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مزایای Windows 365 به شما توصیه می‌کنم این مقاله را تا آخر بخوانید.

ویندوز 365

این ابزار فارغ از محل کار کارمندانتان، به آن‌ها اجازه می‌دهد تا به حداکثر بهره‌وری خود دست پیدا کنند. ویندوز 365 همچنین امکان رقابت بهتر را در دسترس کسب‌وکارها قرار می‌دهد. این مجموعه ابزارهای مختلفی مانند Teams ،Exchange ،Word و شیرپوینت را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. با استفاده از ویندوز 365 می‌توان تمام نیازهای یک کسب‌وکار مدرن را برطرف کرد.

1) انعطاف‌پذیری بیشتر

با استفاده از ویندوز 365، هر کسب‌وکاری این امکان را دارد تا در موقعیت‌های جغرافیایی مختلف، به کارگران فصلی و کارمندان پشتیبان دسترسی داشته باشد. این قابلیت، انعطاف‌پذیری فوق‌العاده‌ای را برای مدیران عامل به ارمغان می‌آورد که تا پیش از این فقط به یک رویا شباهت داشت.

با میزبانی سیستم عامل بر روی سرویس ابری مایکروسافت، دیگر نیازی به هزینه‌های نگهداری و ارتقای ویژگی‌های امنیتی زیرساخت‌های IT وجود ندارد. بدین ترتیب کارمندان با امنیت بسیار بالا و با استفاده از دستگاه‌های شخصی خود می‌توانند وظایف مشخص شده را انجام دهند.

ویندوز 365

2) توانمندی‌های کار به صورت هیبرید

پاندمی کرونا شرایط کاری را برای بسیار از کسب‌وکارها دگرگون کرد. اگرچه بعضی از کسب‌وکارها پس از فراهم شدن شرایط، کارمندان خود را به کار در محل شرکت فرا خواندند، اما بسیاری از شرکت‌ها همچنان از مزایای دورکاری بهره می‌برند. در واقع در حال حاضر مدارس و ادارات دولتی نیز به ترند جدید علاقه نشان داده‌اند.

ویندوز 365 به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد تا ضمن حفظ و بهبود امنیت کلی، عملیات‌های مورد نیاز را به صورت دورکاری به سرانجام برسانند. با اتصال کامپیوترها به بستر ابری، اساسا یک محیط کار دیجیتالی ایجاد شده که بسیار امن، کارآمد و شخصی‌سازی شده است. این محیط کار کاملا با رویکرد کاری در کسب‌وکار شما و همچنین ترجیحات کارمندانتان سازگاری دارد.

3) قدرت پردازش بیشتر برای انجام کار

نگهداری دستگاه‌ها و به‌روز نگه داشتن نرم‌افزار یکی از پرهزینه‌ترین چالش‌هایی است که هر کسب‌وکاری با آن دست و پنجه نرم می‌کند. وقتی کارمندان شما از تکنولوژی قدیمی استفاده کنند، احتمالا روندی نزولی را در بهره‌وری مشاهده خواهید کرد. حتی در بعضی موارد ممکن است کارمندان قادر به اتمام وظایف خود نباشند.

ویندوز 365

ویندوز 365 در بستر ابری میزبانی می‌شود و به‌روزترین اطلاعات، اپلیکیشن‌ها، تنظیمات و ارتقاها را در دسترس شما قرار می‌دهد. بدین ترتیب کارمندان شما به تحلیل‌های حیاتی‌، قدرت پردازشی بیشتر و اپلیکیشن‌ها و ابزارهای مورد نیاز برای انجام وظایفشان دسترسی خواهند داشت. علاوه بر این، ارتقای سیستم‌های یک کسب‌وکار دیگر به چند هفته زمان نیاز ندارد.

تمامی ارتقاها به صورت ابری و بی‌درنگ قابل انجام هستند و تمام کارمندان فارغ از موقعیت مکانیشان، به این ارتقاها دسترسی دارند.

مترجم: مصطفی طبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

021-22130288 021-26741787

برای ارتباط با ما می توانید از طریق فرم تماس در صفحه زیر اقدام نمایید.

تماس با ما