تحول دیجیتالی و توسعه‌ اپلیکیشن سازمانی

تحول دیجیتالی و توسعه‌ اپلیکیشن سازمانی

تحول دیجیتال سازمانی تنها یک عبارت نیست، بلکه یک ضرورت برای کلیه سازمان‌های مدرن است. صرف نظر از بخش، اندازه و مدل کسب‌و‌کار، شرکت شما برای پیشرفت در این دوره به تحول دیجیتالی نیاز دارد. اما پس از آن، تبدیل فرایندها یک کار دشوار است و ممکن است ارائه خدمات دیجیتالی مطابق با خواسته‌های مشتریان بسیار سخت و دشوار باشد. استراتژی تحول دیجیتال شامل دو عنصر اساسی است: سازگاری و قابلیت انتقال. به لطف توسعه‌ اپلیکیشن سازمانی، می‌توانید به راحتی هر دوی این دو عناصر را در آن واحد داشته باشید. یک اپلیکیشن تلفن همراه تجاری غنی از ویژگی‌ها، می‌تواند فرایندهای اصلی را خودکار کند و ارتباطات موثری را برای کمک به شما در جهت دستیابی به اهداف تحول دیجیتالی ایجاد کند.

واقعیت‌های جالبی که قدرت اپلیکیشن‌های موبایل را بهتر نشان می‌دهند:

  • مردم حدود 57 درصد از رسانه‌های دیجیتالی را از طریق اپلیکیشن‌های تلفن همراه پیگیری می‌کنند.
  • هر کاربر گوشی هوشمند بیش از 80 اپلیکیشن نصب می‌کند و از این تعداد بطور متوسط ماهانه از 40 اپلیکیشن استفاده می‌کند.
  • 21 درصد از کاربران بیش از 50 بار در روز از یک اپلیکیشن تلفن همراه بازدید می‌کنند.

این آمار پتانسیل یک اپلیکیشن تلفن همراه را برای ارتقای کسب‌و‌کار شما به سطح جدید نشان می‌دهد. این یکی از دلایل اصلی است که چرا کارآفرینان اخیرا به توسعه اپلیکیشن‌های سازمانی روی آورده‌اند.

برترین مزایای تجاری تحول دیجیتالی سازمان

تحول دیجیتالی می‌تواند فرایندهای اصلی شرکت شما را تغییر دهد. از جمله مزایای آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

کارایی بیشتر

یکی از اهداف اصلی تحول دیجیتال وارد کردن اتوماسیون به فرایندهای اصلی است. این اتوماسیون منجر به افزایش راندمان و کاهش نیاز به نیروی کار می‌شود. به نوعی دیگر، شرکت‌ها می‌توانند پول زیادی را پس‌انداز کنند.

بهبود تصمیم‌گیری

تحول دیجیتالی، شرکت‌ها را قادر می‌سازد تا با ارائه بینش‌های عملی، تصمیمات آگاهانه‌ای بگیرند. تجزیه و تحلیل موثر داده‌ها می‌تواند اطلاعات موثرتر و دقیق‌تری را ارائه دهد.

بهبود تجربه کاربری

هدف تحول دیجیتالی سازمان، دسترسی به اطلاعات کاربردی بر اساس تجزیه و تحلیل داده‌ها است. شرکت‌ها می‌توانند براساس این بینش‌ها، تجربه کاربری بهبودیافته‌ای را ارائه دهند.

 

توسعه اپلیکیشن سازمانی

 

دسترسی بهتر با توسعه‌ اپلیکیشن سازمانی

راه‌حل‌های تحول دیجیتال می‌توانند درهای حضور چندکاناله کسب‌و‌کار شما را باز کنند. مشتریان شما می‌توانند به راحتی به خدمات یا محصولات شما در دستگاه‌های مختلف دسترسی داشته باشند و در نتیجه، شما می‌توانید دسترسی سازمان خود را افزایش دهید.

اکنون وقت آن است تا درباره نقش طراحی اپلیکیشن موبایل در تغییر فرایندهای سازمان خود بحث کنیم. معمولا اپلیکیشن‌های تلفن همراه سازمانی برای رویارویی با چالش‌های تحول دیجیتال از جمله تغییر ساختار سازمانی، بهبود عملیات و تجربه مشتری و ادغام پیشرفت‌های فناوری مفید هستند. به زبان ساده‌تر، یک شرکت توسعه اپلیکیشن سازمانی می‌تواند به فرایند تحول برای رسیدگی به چالش‌های مختلف در حین اجرای نقشه راه پیرامون افراد، فرایند و فناوری کمک کند.

چگونه توسعه اپلیکیشن سازمانی از تلاش‌های تحول دیجیتالی پشتیبانی می‌کند؟

اپلیکیشن‌های تلفن همراه می‌توانند کسب‌و‌کارهای مدرن را بطور موثر متحول کنند. در اینجا 4 راه برای پیشرفت فناوری‌ها و اثرگذاری توسعه اپلیکیشن تلفن همراه بر تحول دیجیتالی وجود دارد:

ساده‌سازی هوش مصنوعی

فناوری هوش مصنوعی، پتانسیل کامل برای حوزه‌های مختلف سازمان از جمله بازاریابی و خدمات مشتری دارد. هوش مصنوعی می‌تواند بهره‌وری و کارایی عملیاتی را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. این روزها، یک شرکت توسعه‌دهنده اپلیکیشن هوش مصنوعی قابل اعتماد می‌تواند فناوری‌هایی مانند NLP، فناوری تشخیص گفتار، بیومتریک و ربات‌های چت را برای افزایش تجربه کاربری و بهبود امنیت یکپارچه کند.

تجزیه و تحلیل داده‌ها در زمان واقعی

توسعه اپلیکیشن‌های کاربردی سازمانی برای کسب‌و‌کار به شرکت شما امکان می‌دهد تا با یکپارچه‌سازی تجزیه و تحلیل‌های دقیق و سریع، از بقیه سبقت بگیرد. اپلیکیشن‌های تلفن همراه می‌توانند داده‌های کاربران را تجزیه و تحلیل کنند، در حالی که آن‌ها را از طریق اعلان‌ها و سایر ویژگی‌ها درگیر می‌کنند. تجربه کاربری می‌تواند داده‌های ارزشمندی را برای سازمان‌ها به ارمغان بیاورد و تجزیه و تحلیل داده‌ها می‌تواند بینش بهتری براساس این تجربه ارائه دهد.

ظهور اینترنت اشیا

مفهوم اینترنت اشیا یا IoT از کاربرد سنتی خود برای نمایش محصولات و به اشتراک‌گذاری اطلاعات فراتر رفته است. این روزها، شرکت‌های توسعه‌ اپلیکیشن سازمانی نقش اینترنت اشیا را برای تقویت تلاش‌های تحول دیجیتالی بررسی می‌کنند. شرکت‌هایی که یک شبکه اینترنت اشیا موجود در محل کار خود دارند، می‌توانند با کمک اپلیکیشن‌های سفارشی مبتنی بر اینترنت اشیا، کنترل بهتری داشته باشند.

 

توسعه اپلیکیشن سازمانی

 

قابلیت انتقال و حمل

این قابلیت، کارکنان را قادر می‌سازد تا با خیال راحت کار کنند. اگرچه این جنبه در کوتاه مدت اهمیت کمتری دارد، اما در بلندمدت تاثیر قابل توجهی دارد. این قابلیت به شرکت‌ها این امکان را می‌دهد تا به کارکنان فضایی برای کار در زمان و مکان مناسب خود بدهند. این قابلیت می‌تواند خلاقیت کارکنان را افزایش دهد و می‌توانید بهره‌وری بالاتری داشته باشید.

توسعه‌ اپلیکیشن سازمانی دامنه زیادی برای شرکت‌های مدرن دارد. تحرک و پویایی دارای پتانسیل بسیار زیاد و همچنین قابلیت بالایی برای تقویت تلاش‌های تحول دیجیتال است. یک شرکت توسعه اپلیکیشن سازمانی می‌تواند به شما کمک کند تا با استفاده از پیشرفت‌های جدید، یک استراتژی موثر برای تحول دیجیتالی ایجاد کنید.

می تونی با سیستم جستجوی زیر مقاله های دیگه تکران رو هم بخونی

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

021-22130288 021-26741787

برای ارتباط با ما می توانید از طریق فرم تماس در صفحه زیر اقدام نمایید.

تماس با ما