Dynamics 365 Business Central و ERP برای شرکت های نوپا
خانم سلطان پور

Dynamics 365 Business Central و ERP برای شرکت های نوپا

زمانی که شما در حال تقویت و تحکیم یک پروژه تجاری هستید، انتخاب بهترین ERP می‌تواند رمز موفقیت شرکت نوپای شما در کسب و کارتان باشد. در پروژه‌های کارآفرینی، معمولا این تصور وجود دارد که یک شخص یا یک تیم کوچک هم می‌تواند فرآیندهای موجود در تجارت را انجام دهند؛ اما لازم به ذکر است که دانستن نرخ سود و رشد در تجارت ممکن است دشوار باشد و داشتن مشتری بیشتر به معنای کار اداری بیشتر است، که انجام آن برای اعضای یک تیم با گذشت زمان دشوار می‌شود؛ به همین دلیل Dynamics 365 Business Central وERP می‌توانند بسیار مفید باشند.

Dynamics 365 Business Central و ERP نسل جدید

با توجه به مزایای ارائه شده توسط طرح امنیت ابری و بسته بندی خدمات، نسل جدید ERP در فضای ابری می‌تواند به مشاغل کوچک و متوسط ​​در بخش‌های مختلف برسد، که اکنون می‌توانند از سومین پتانسیل هسته Dynamics NAV بهره‌مند شوند.

نسل ERP مایکروسافت

Dynamics 365 Business Central بهترین ERP برای استارت آپ‌ها

هدف اصلی سیستم مدیریت منابع سازمانی و یا همان ای آر پی، کمک به روند کاری روزمره شرکت‌ها است. اگرچه استارتاپ‌ها به طور معمول مشاغل کوچکی هستند، اما این بدان معنا نیست که آن‌ها نمی‌توانند یا نباید از ERP استفاده کنند. ERP برای شرکت‌های نوپا از این منظر می‌تواند سودمند باشد که در ایجاد روش‌های خوب کسب و کار به آن‌ها کمک می‌کند. در این مقاله، تحلیل می‌کنیم که چرا Dynamics 365 Business Central، مناسب‌ترین ERP برای شرکت‌های نوپا است.

هزینه‌های ماهانه خود را با Dynamics 365 Business Central تنظیم کنید

Dynamics 365 Business Central، یک نرم افزار ارائه دهنده سرویس است که به کمک آن می‌توانید ماهانه تعداد مجوزهای محصول مورد نیاز خود را تنظیم کنید و با توجه به پیش‌بینی مالی، هزینه‌های خود را به صورت ماهانه بسنجید. این نرم افزار علاوه بر اینکه به شما امکان می‌دهد هزینه‌های خود را بسنجید، کمک می‌کند در کارهای روزمره نیز انعطاف بیشتری داشته باشید.

بدون سرمایه‌گذاری در زیرساخت‌ها

اکثر شرکت‌های نوپا منابع IT لازم را جهت پیاده‌ سازی، مدیریت و نگهداری ERP بر روی سرورهای خود ندارند. Business Central در فضای امنیت ابری ذخیره می‌شود و بنابراین نیازی به سرمایه‌گذاری یا نگهداری زیرساخت‌های سخت‌افزاری ندارد. در خصوص شایعاتی که در مورد ایمن بودن یا نبودن فضای ابری وجود دارد، ما معتقدیم که امنیت ابر از بیشتر راه‌حل‌های محلی بیشتر است؛ زیرا بسیاری از پیاده‌سازی‌ها در سرورهای محلی به طور مستقل کنترل یا تایید نمی‌شوند، بنابراین ارزیابی وضعیت آن‌ها دشوار است، اما فضای ابر قوانینی دارد که برای تضمین امنیت ابر وضع شده است.

رشد کسب و کار شما و ERP

Business Central با نرخ رشد شما سازگار است، به گونه ای که شما می‌توانید با ویژگی‌های اساسی که کارهای روزمره خود را انجام می‌دهید، کسب و کار خود را شروع کنید و مطمئن باشید که با رشد شما، تمام ویژگی‌های محصول نیز بدون نیاز به افزایش قیمت مجوز برای شما مناسب خواهد بود.
علاوه بر این، شما می‌توانید راحت‌تر کار کنید و منطقه کار هر کاربر را تنظیم کنید. به این صورت که دسترسی مستقیم آن‌ها به وظایف‌شان را فراهم کنید و مانع دسترسی آن‌ها به همه ویژگی‌های ارائه شده توسط ERP ‌شوید که در این صورت بهره‌وری بیشتری خواهند داشت.

بدون هزینه به ‌روزرسانی کنید

Dynamics 365 Business Central متعهد است که هر 6 ماه یک ‌بار به‌روزرسانی را آغاز کند و یکی از نقاط قوت آن این است که شما قادر خواهید بود به طور خودکار و بدون افزایش قیمت پروانه، از همه پیشرفت‌ها لذت ببرید.

بهره‌وری خود را افزایش دهید

مولد بودن، فارغ از تعداد کارمندان برای همه مشاغل مهم است. با این حال برای یک کسب و کار که می‌خواهد تأثیر بگذارد، بهره‌وری می‌تواند رمز موفقیت در تجارت باشد. همچنین Business Central به شما کمک می‌کند تا داده‌های خود را سازمان‌دهی کنید و از تکثیر داده‌ها جلوگیری کنید و کارهای پیچیده را برای شما ساده می‌کند تا بتوانید تلاش خود را برای رشد پروژه‌های تجاری متمرکز کنید. علاوه بر این در فضای ابری ذخیره شده، شما قادر خواهید بود به داده‌های ERP خود در هر مکان و از هر دستگاهی دسترسی پیدا کنید. لازم به ذکر است که امکان ادغام موجود بین Business Central و Office 365 را نیز فراموش نکنیم. شما می‌توانید کارهای زیادی را در رابطه با مدیریت کسب و کار خود به راحتی و بدون ترک ایمیل انجام دهید.

نتایج خود را تجزیه و تحلیل کنید

Dynamics 365 Business Central دارای Dynamics NAVanalysis به ابعادی است که به شما امکان تجزیه و تحلیل داده‌های شرکت‌تان را می‌دهد؛ به این صورت که شما می‌توانید در مورد تجزیه و تحلیل نتایج کسب و کارتان تصمیم بگیرید. به عنوان مثال، اگر بیشتر از یک دفتر دارید، ممکن است علاقه مند باشید نتایج را با تفویض اختیار یا براساس نوع خدمات تجزیه و تحلیل کنید.

Microsoft Dynamics 365 Business Central و ERP پشتیبانی از تجارت شما

آیا شما کار خود را از صفر شروع می‌کنید یا می‌خواهید با کاهش هزینه‌ها و افزایش پتانسیل‌ها با استقرار ای آر پی ERP کار خود را ارتقا دهید؟ شرکت تکران با اجرای Dynamics 365 Business Central به شما کمک کرده و از آن پشتیبانی می‌کند. اکنون با ما تماس بگیرید؛ ما خوشحال می‌شویم که از آغاز کار شما را پشتیبانی کرده و زیرساخت‌های از پیش تعریف شده را ارتقا دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

021-22130288 021-26741787

برای ارتباط با ما می توانید از طریق فرم تماس در صفحه زیر اقدام نمایید.

تماس با ما