چه نیازی به ارتقا و استفاده از Dynamics 365 Business Central وجود دارد؟

چه نیازی به ارتقا و استفاده از Dynamics 365 Business Central وجود دارد؟

یکی از سوالات اساسی قبل از ارتقا این خواهد بود که “چه دلیلی وجود دارد که این کار را انجام دهیم؟”. دلیل شما می‌تواند بهره‌مندی از یک تکنولوژی پیشرفته‌تر و کارآمدتر باشد، یا برنامه پس از سال‌ها استفاده دیگر با سرعت و کارایی قبل نیست، همچنین در صورتی که پردازش داده‌ها و ویژگی‌های امنیتی باعث ایجاد مشکلاتی همچون نفوذ هکرها و آسیب‌پذیری می‌شود، زمان این تصمیم‌گیری مهم فرا رسیده است. نرم‌افزار شما توانست نیازها و مشکلات کسب‌وکار شما را در گذشته برآورده کند، اما باید در آینده نیز قادر به همراهی و پویایی کسب‌وکار شما باشد.

موانع یک سیستم ERP از کار افتاده

اگر سیستم ERP قدیمی خود را مدام ارتقا دهید و امید داشته باشید که قابلیت‌های نرم‌افزارهای به‌روز را داشته باشید، باید بدانید که نسخه‌های جدید با توابع و قابلیت‌های متفاوتی توسعه می‌یابند که دلیل قوی و سازگار بودن آن‌ها است. همچنین یک نرم‌افزار پس از منسوخ شدن دیگر پشتیبانی نمی‌شود و ناسازگاری با تکنولوژی‌های به‌روز باعث اختلالاتی در کار شما می‌شود.

صحبت از بودجه و هزینۀ ارتقا در سازمان‌های موفق، غیرضروری است. برای آنان پیچیدگی پایگاه داده مهم است؛ زیرا اطلاعات و دانش پنهان در داده‌های جمع‌آوری شده طی چندین سال، ارزشی فراتر از پول دارد. در این مواقع با وجود سختی تغییر، سازمان‌ها حاضر به پذیرش این ریسک می‌شون، فقط در صورتی که بدانند چگونه با راهکار جدید ارتباط برقرار کنند.

این وظیفه ماست که شما را در این مسیر راهنمایی کنیم و با ارائه مشاوره‌هایی به شما در انتخاب بهترین گزینه کمک کنیم. در ادامه مقاله همراه ما بمانید.

 

Dynamics 365 Business Central

 

مزایای استفاده از Dynamics 365 Business Central

در مواجهه با تصمیم انتخاب یک ERP با تردیدهای زیادی روبه‌رو خواهید شد، در نهایت اگر Microsoft Dynamics 365 را انتخاب کنید، متوجه خواهید شد که این نرم‌افزار تمامی فرایندها را تا حد امکان ساده کرده است. یکی از مزیت‌های اصلی آن، یکپارچگی تمام عملیات‌های تجاری و پرسنل شما است. همچنین، شما را قادر می‌سازد تا به داده‌ها و اطلاعات خود از هر مکانی دسترسی داشته باشید. نرم‌افزار Dynamics 365 BC برای مدیریت کسب‌وکارهای کوچک و متوسط مناسب است تا فرایندهای کسب‌وکار را اتوماتیک و ساده کنند.

توجیه اقتصادی Dynamics 365 Business Central

اولین مزیت Dynamics 365 BC بدون شک بازگشت سرمایه است. پس از استفاده از این نرم‌افزار متوجه خواهید شد که هزینه سالیانۀ واحد IT کاهش یافته است و حتی با صرفه‌جویی‌ها، همچنان به‌روز هستید.

ویژگی‌های Dynamics 365 Business Central

  • این نرم‌افزار به سرعت استقرار می‌یابد و کاربران و یکپارچگی‌های سازمانی لازم نیز به آن افزوده می‌شوند. Dynamics 365 BC بخش‌های مالی، فروش، خدمات، پروژه‌ها، انبارداری، زنجیره تامین، موجودی و تولید کسب‌وکار شما را مدیریت می‌کند. قابلیت بسیار مهم و منحصربه‌فرد آن این است که تنها پلتفرم ابری تجاری است که می‌تواند ERP و CRM را نیز در دسترس نگه دارد.
  • با استفاده از این سیستم می‌توانید تحلیل‌های عملیاتی را به صورت هوشمند دریافت کنید، که منجر به افزایش عملکرد و کارآیی می‌شود.
  • به اشکال مختلف، از Office 365 گرفته تا لینکدین و منابع دیگر به اطلاعات دسترسی پیدا کنید، یا به راحتی کانکتور خود را بسازید تا قدرت این پلتفرم را افزایش دهید.
  • Dynamics 365 مشتریان، داده‌ها، ارتباطات و گردش کاری را در فضای ابری به صورت یکپارچه ذخیره می‌کند.
  • می‌توانید فرایندها را کارآمدتر کنید، ایده‌های تجاری از تیم‌های مختلف می‌تواند موجب شبیه‌سازی یک جریان فکری نوآورانه شود.
  • این پلتفرم امنیت بالایی دارد؛ از هویت حفاظت می‌کند، امکان محدود کردن دسترسی مبتنی بر نقش وجود دارد، رمزگذاری و ثبت گزارش نیز از راه‌های ایمن نگه داشتن مستندات تجاری و اطلاعات مشتریان شما است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

021-22130288 021-26741787

برای ارتباط با ما می توانید از طریق فرم تماس در صفحه زیر اقدام نمایید.

تماس با ما