مدیریت منابع انسانی در سازمان های پروژه محور

مدیریت منابع انسانی در سازمان های پروژه محور

در این مقاله قصد داریم با مزایای استفاده از نرم‌افزار مدیریت منابع انسانی پروژه آشنا شویم؛

در صورتی که مدیریت یک سازمان پروژه محور را بر عهده دارید، حتما متوجه این نکته شده‌اید که ثبت مرخصی، ثبت تایم شیت روزانه، ماموریت‌ها و تعطیلات کارمندان به شیوه‌ سابق، دیگر جوابگوی نیازهای شما نیست. زمان بخرید؛ نرم‌افزار مدیریت منابع انسانی پروژه شرکت تکران می‌تواند زمان زیادی را برایتان صرفه‌جویی کند تا این زمان را برای کارهای دیگر صرف کنید!

نرم‌افزار مدیریت منابع انسانی پروژه با ثبت اطلاعات نیروی انسانی شامل تعداد ساعات کاری برنامه ریزی شده، نوع قرار داد همکاری، مرخصی ها، ماموریت‌ها و ثبت روزانه میزان ساعات کاری تخصیص داده شده برای هر پروژه، سیستم جامعی برای سازماندهی و مدیریت منابع انسانی در سازمان‌های پروژه محور ارائه می‌دهد.

چند مثال از ویژگی‌های نرم‌افزار مدیریت منابع انسانی پروژه:

داشبورد مدیریتی

مدیران سازمان برای سازماندهی و مدیریت نیاز به ایزار بصری از داده های سیستم دارد تا در جریان پیشرفت وظایف اختصاص داده شده به تیم پروژه  قرار گیرد . داشبورد های مدیریتی شامل گزارشهایی است که داده های سیستم را به اطلاعات قابل تحلیل برای مدیران تبدیل میکند.

مدیریت درخواست های کارمندان

نرم افزار منابع انسانی پروژه روند درخواست‌های کارمندان همچون درخواست مرخصی، ماموریت، دورکاری و تایید آن‌ها را ساده و سریع می‌کند.

 

hr portal

 

ثبت تایم شیت روزانه

در یک سازمان هر کارمند ممکن است هم زمان به چندین پروژه تخصیص داده شود یکی از چالش های مدیریت پروژه میزان کار اعضای تیم پروژه است که در براورد میزان زمان و هزینه پروژه موثر هست. به منظور مدیریت این چالش فرم ثبت تایم شیت در سیستم در نظر گرفته می‌شود که کاربر میتواند زمان تخصیص داده شده به پروژه ها را به صورت روزانه ثبت کند  و همچنین میزان باقی مانده وظایف خود را ببیند و براوردی از پیشرفت پروژه با توجه به وظایف خود داشته باشد.

نرم‌افزار منابع انسانی زندگی کارمندان شما را بی‌دغدغه می‌کند.

وقتی کارها به صورت سیستمی انجام شود، علاوه بر صرفه جویی در زمان، رفاهی برای نیروی کار شما به ارمغان می‌آورد. انجام تاییدیه‌ها و محاسبات روزهای حضور، ثبت اضافه‌کاری‌ها، درخواست‌های مرخصی و … را در قالب یک پلتفرم تصور کنید.

مدیریت ایمن داده‌ها

ذخیره تمام اطلاعات کارمندان شامل: مستندات، قراردادهای کاری، ساعات کاری، تعطیلات، گزارش‌های حضور کارمندان، ارزیابی‌ها و هر یادداشتی مرتبط با کارمندان، به شرطی که سرورها کاملا ایمن شده و پشتیبان‌گیری شوند، مطمئن‌تر از یک اتاق بایگانی است.

شرکت تکران با ارائه نرم افزار مدیریت منابع انسانی پروژه، مدیریت وظایف کارمندان براساس مرخصى‌ها، اضافه کارى‎‌ها، مریضى‌ها و ماموریت‌ها را  برای مدیران راحت‌تر کرده است. با استفاده از این سیستم مى‌توان عملکرد کارمندان به عنوان منابع انسـانى پروژه‌ها و درنتیجه میزان پیشرفت پروژه‌ها را به راحتى ارزیابى نمود.

 

hr portal

 

به شما کمک می‌کند تا با گزارش‌گیری‌های ساده، تصمیمات بهتری بگیرید.

در حالی که ممکن است هر روز نیازی به تهیه گزارش‌ها و تصمیم‌گیری‌های تجاری نداشته باشید، نرم‌افزار منابع انسانی شما را قادر می‌سازد تا فورا به مجموعه اطلاعات دست پیدا کنید. نرم‌افزار منابع انسانی پروژه شما را قادر می‌سازد قبل از تایید مرخصی‌ها، چک کنید که آیا در هر بخش کارکنان کافی خواهید داشت یا خیر.

دسترسی از راه دور را فراهم می‌کند.

اگر شما کارکنانی دارید که از راه دور کار می‌کنند، در حال مأموریت هستند و یا کارکنانی که روزانه زیاد با کامپیوتر کار نمی‌کنند، می‌توانند همه کارهای مرتبط به این نرم‌افزار را در هر زمان، مکان و از هر دستگاهی انجام دهند.

مترجم: زهره رجایی دلجوان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

021-22130288 021-26741787

برای ارتباط با ما می توانید از طریق فرم تماس در صفحه زیر اقدام نمایید.

تماس با ما