کاهش هزینه‌ها با نرم افزار ERP مایکروسافت

کاهش هزینه‌ها با نرم افزار ERP مایکروسافت

پس از پیاده‌سازی نرم افزار ERP، چگونه می‌توانید آن را به پس‌انداز تبدیل کنید؟ یک سیستم ERP به شما کمک می‌کند تا کارآمدتر، سریع‌تر و دقیق‌تر فعالیت کنید. کاهش هزینه‌ها با نرم افزار ERP مایکروسافت شدنی است چرا که این سیستم دید مورد نیاز برای کنترل هزینه‌ها و افزایش خدمات مشتری را فراهم می‌کند. یک نرم افزار ERP همچنین ستون فقرات تحول مالی را برای سازمان شما فراهم می‌کند.

یک نرم افزار ERP به جای پرداخت هزینه برای سیستم‌های مختلف برای مدیریت بخش‌های مختلف کسب‌و‌کار، بسیاری از بخش‌های در حال تغییر فرایند را به طور همزمان مدیریت می‌کند و حجم کار کلی کارکنان را کاهش می‌دهد و در نتیجه، هزینه‌های سیستم را به حداقل می‌رساند. علاوه بر این اتوماسیون وظایف روزانه، منجر به افزایش تولید و خروجی دقیق‌تر می‌شود که امکان برنامه‌ریزی تجاری بهتر و در نتیجه کاهش هزینه‌های طولانی‌ مدت را فراهم می‌کند.

 

نرم افزار ERP مایکروسافت

 

یک سیستم ERP می‌تواند مزایای بسیاری را برای سازمان شما به همراه داشته باشد:

مدیریت موجودی

هزینه‌های موجودی در هزینه‌های حمل‌و‌نقل، در جابجایی مانند حمل‌و‌نقل و دریافت یافت می‌شود. یک سیستم ERP به خودکارسازی فرایندها و گزارش و پیش‌بینی بهتر کمک می‌کند و می‌تواند هزینه‌های شما را به حداقل برساند.

کاهش موجودی

از طریق بهبود مدیریت موجودی که یک سیستم ERP ارائه می‌کند، یک سازمان می‌تواند موجودی را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. این امر منجر به کاهش هزینه‌های انبارداری، جابجایی و حمل‌و‌نقل و همچنین کاهش آسیب و کاهش موجودی منسوخ شده می‌شود.

گردش موجودی

با کمک یک راه‌حل ERP، یک کسب‌و‌کار می‌تواند با اطمینان از اینکه موجودی انبار مورد نیاز است، گردش موجودی را افزایش دهد. برخی برآوردها افزایش گردش مالی را از 2.5 بار در ماه به 3.1 افزایش می‌دهد.

کارایی انبارداری

کاهش هزینه‌ها با نرم افزار ERP مایکروسافت شدنی است چرا که این سیستم می‌تواند انبارداری و ذخیره‌سازی را با ثبت اطلاعات کلیدی محصولات ساده‌سازی کند.

هزینه مواد

استفاده از یک سیستم ERP می‌تواند به بهبود شیوه‌های تدارکات از طریق پیش‌بینی دقیق‌تر منجر شود. می‌توان به موقع سفارش داد و از خریدهای اضطراری اجتناب کرد. در نتیجه، بخش خرید می‌تواند شرایط و ضوابط بهتری را از تامین‌کنندگان دریافت کند.

 

نرم افزار ERP مایکروسافت

 

مدیریت زنجیره تامین

مدیریت زنجیره تامین با راه‌حل ERP بهبود می‌یابد. کنترل بهتر بر زنجیره تامین به کاهش ضایعات و تاخیرهای زمانی کمک می‌کند. از سفارش، انبارداری، تا کنترل موجودی و حمل‌و‌نقل، هزینه‌ها با کنترل زنجیره تامین بهتر مدیریت می‌شوند.

جریان اطلاعات

از آنجا که یک سیستم ERP داده‌ها را متمرکز و یکپارچه می‌کند، قابلیت‌های گزارش‌دهی بهتری را ارائه می‌دهد. همراه با اعلان‌های خودکار و مدیریت وظایف، این امر منجر به جریان روان‌تر و سریع‌تر اطلاعات در سراسر سازمان می‌شود.

سطوح خدمات مشتری

با بهبود مدیریت موجودی و استفاده از داده‌ها برای پیش‌بینی بهتر، یک کسب‌و‌کار می‌تواند در صورت نیاز به مشتری تحویل دهد و از فروش از دست رفته جلوگیری کند و موجودی‌ها را کاهش دهد. برای اقلام موجودی با مدت زمان طولانی تر، یک سیستم ERP می‌تواند در مورد سهام موجود و ورودی گزارش دهد تا اطمینان حاصل شود که مشتریان اطلاعات به روز را دریافت می‌کنند.

بهبود و افزایش هزینه‌های نامشهود

علاوه بر پیشرفت‌هایی که به راحتی قابل اندازه‌گیری هستند، پیشرفت‌هایی وجود دارد که ماهیت آن‌ها ناملموس‌تر است، اما به همان اندازه مهم و با اهمیت هستند.

طراحی و تولید فرایند

یک سیستم ERP کنترل بهتری بر طراحی و تولید فرایند دارد. این سیستم تضمین می‌کند که هرگونه تغییر برنامه‌ریزی شده در مشخصات محصول، کنترل شده است و ناهماهنگی در طراحی ایجاد نمی‌کند.

رویه‌های حسابداری

از آنجاییکه یک برنامه ERP داده‌ها را در یک پایگاه داده مشترک ادغام می‌کند، دیگر نیازی به فایل‌های حسابداری تکراری نیست. این امر باعث افزایش دقت و سرعت بخشیدن به فرایند حسابداری می‌شود.

 

نرم افزار ERP مایکروسافت

 

ترویج آگاهی هزینه

مطالعات اخیر نشان داده است که 69 درصد از مدیران هیئت مدیره می‌گویند تاثیرات همه‌گیر باعث تسریع ابتکارات تجاری دیجیتال آن‌ها شده است. چالش مدیران مالی این است که چگونه می‌توانند این طرح‌ها را تامین کنند و در عین حال، کنترل هزینه‌ها را حفظ کنند. برای یک کسب‌و‌کار بسیار مهم است که بفهمد ساختار هزینه فردی آن چگونه است. این امر با نرم‌افزار ERP کاملا قابل دستیابی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

021-22130288 021-26741787

برای ارتباط با ما می توانید از طریق فرم تماس در صفحه زیر اقدام نمایید.

تماس با ما