مزایای استفاده از شیرپوینت

مزایای استفاده از شیرپوینت

از زمان راه‌اندازی شیرپوینت در سال 2001 و بعدها با افزایش کاربرهای این پلتفرم، اهمیت ارتباطات و اشتراکات آنلاین نیز بیشتر شده است. اکنون شیرپوینت علاوه‌ بر برآورده کردن نیازهای یک سازمان، باعث کاهش ریسک و هزینه‌ها نیز می‌شود و ارتباطاتی بین افراد یک سازمان و تیم برقرار می‌کند که منجر به همکاری بهتر می‌گردد. در ادامه به مزایای استفاده از شیرپوینت می‌پردازیم:

فعالیت‌های روتین را ساده می‌کند و تجربه کاربری خوبی به ارمغان می‌آورد.

مهم است که فرد در هنگام استفاده از یک نرم‌افزار، کارهایش را ساده‌تر انجام دهد و بتواند با داده‌ها و محتوا همانند جریان‌های کاری ارتباط برقرار کند. همچنین، قابلیت ادغام شیرپوینت با برنامه‌های دیگر باعث می‌شود بازنگری‌ها و پیگیری مشکلات ساده‌تر شوند.

پلتفرم شیرپوینت، مدیریت مرکزی دارد.

مدیران با استفاده از این قابلیت به راحتی می‌توانند سرورها را چک کنند، امنیت را کنترل کنند، تنظیمات سیستم را کنترل کنند، یک فایل بک‌آپ تهیه کنند و به همه ویژگی‌های ادمین دسترسی داشته باشند.

 

 

با استفاده درست از ابزارها در جهت برندینگ گام بردارید.

افراد تیم شما می‌توانند با توجه به ابزارهایی که در اختیار دارند و بسته به نیازهای مشتریان، بر روی توسعه اپلیکیشن‌های خاص کار کنند.

جریان کاری را بهتر می‌کند.

یکی از مزایای استفاده از شیرپوینت این است که باعث می‌شود افراد یک تیم به طور مداوم در ارتباط باشند. تبادل اطلاعات و انتقال دانش از این طریق، همکاری بین افراد را تسهیل می‌کند.

هزینه‌های سازمان را کاهش می‌دهد.

بخشی از هزینه‌های سازمان به علت وجود سایت‌های مختلف (اینترنت، اینترانت و اکسترانت) است، که در صورت ادغام و قرار گرفتن همه آن‌ها تحت یک پلتفرم، هزینه‌های کلی شما کاهش خواهد یافت.

 

 

با شیرپوینت، امنیت بیشتری را تجربه می‌کنید.

شیرپوینت، داده‌های شما را در برابر دسترسی‌های غیرمجاز حفظ می‌کند و اسناد محرمانه شما در امنیت خواهند بود.

یکی از خدمات شرکت تکران ارتقا شیرپوینت به آخرین نسخه آن است.

مترجم: زهره رجایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

021-22130288 021-26741787

برای ارتباط با ما می توانید از طریق فرم تماس در صفحه زیر اقدام نمایید.

تماس با ما