کاربرد شیرپوینت داک 365 در فروش
حمید رضا خداوردی

کاربرد شیرپوینت داک 365 در فروش

 

مایکروسافت شیرپوینت، یک مرورگر و پلتفرم مبتنی بر ابر است که برای همکاری و سازماندهی پروژه‌ها و تیم‌ها و همچنین مدیریت ریسک استفاده می‌شود. این ویژگی‌ها باعث شده اند که شیرپوینت به یک ابزار تجاری بسیار قدرتمند تبدیل شود. عملکردهای مایکروسافت شیرپوینت ضمن افزایش امنیت برای اسناد حساس سازمانی، به افزایش بهره‌وری، ارتباطات و همکاری کمک می‌کند. مایکروسافت شیرپوینت با طیف گسترده‌ای از قابلیت‌ها، یکی از محبوب‌ترین سرویس‌های وب آماده برای کسب‌و‌کارها است که به آن‌ها در افزایش همکاری، اشتراک داده ها و محتوای سازمانی کمک می‌کند. فعالیت‌های مشترک تجاری مانند تایید مدارک، بررسی و تایید سند و پیگیری آن‌ها، می‌تواند از طریق شیرپوینت نظارت شوند. یکی از بزرگترین مزایای شیرپوینت، امکان کار از طریق ابر یا cloud است. پلتفرم شیرپوینت، گزینه‌های نامحدودی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا گردش کار سازمانی آن‌ها را ساده تر کند. همچنین کاربران می‌توانند در هر زمان و هر مکان به اطلاعات مورد نظر خود از طریق اینترانت سازمان دسترسی داشته باشند. راه‌حل سازمانی شیرپوینت، یکی از مهمترین راه‌حل‌های ارائه شده توسط شرکت مایکروسافت است که باعث رشد سازمانی شما می‌شود. تیم فروش، صرف نظر از اندازه یا نوع کسب‌و‌کار، محور اساسی در هر سازمان است. این تیم به سازمان کمک می‌کند تا مشتریان بالقوه را به مشتریانی که محصولات یا خدمات ارائه شده توسط سازمان را خریداری می‌کنند، تبدیل کند. داک 365، بک پورتال اینترانت شیرپوینت است که توسط مایکروسافت آفیس 365 پشتیبانی می‌شود. راه‌حل اینترانت با یک پورتال فروش اختصاصی ارائه می‌شود که به تیم شما کمک می‌کند تا دیدگاه‌های مهم، فروش بیشتر، مدیریت و همکاری در مورد خاطبین، راهنمایی‌ها و فرصت‌ها را شناسایی کند.

شیرپوینت داک 365

وقتی صحبت از رشد سازمانی می‌شود، بدون شک بخش فروش، نقش حیاتی ایفا می‌کند. بخش فروش می‌تواند مشتریان بالقوه را به مشتریانی وفادار تبدیل کند که این کار باعث افزایش اعتماد به برند سازمان شما می‌شود. اما یک تیم فروش که به صورت غیرسازمان‌یافته فعالیت می‌کند، می‌تواند برای سازمان بسیار مضر شناخته شود. پورتال فروش Dock، یک ارزش‌ افزوده به محل کار دیجیتالی شما اضافه می‌کند. پورتال فروش داک، یک راه‌حل جامع است که تمام مزایای یک برنامه CRM را ارائه می‌دهد، همکاری بین سازمانی را بهبود می‌بخشد و دانش و اشتراک تیم فروش را بهینه می‌کند. پورتال فروش داک، نه تنها به تیم شما کمک می‌کند تا فرصت‌ها را شناسایی کنید، بلکه این پورتال دارای تمام منابع اساسی برای عملکرد درست و بهینه سازمانی است. پورتال فروش Dock، از طریق ویژگی‌های زیر می‌تواند به سازمان شما کمک بسیاری کند:

  • افزونه Mini-CRM برای کمک به تیم فروش شما
  • مدیریت و هماهنگی ارتباطات و فرصت‌های سازمان
  • تقویم و کتابخانه اسناد منحصربفرد فروش
  • تحلیل عملکرد تیم‌ فروش با استفاده از Power BI
  • ایجاد فضای مناسب برای ذخیره تمام اسناد سازمانی

داده‌های فروش سازمانی خود را با سهولت و آسانی مدیریت کنید

با استفاده از شیرپوینت داک، شما می‌توانید کارکنان خود را توانمند کنید. تیم فروش شما می‌تواند به راحتی از هرجای دنیا به داده‌هایی مانند قراردادها، گزارش‌ها و غیره دسترسی پیدا کند. اعضای تیم همچنین می‌توانند بر روی داده‌ها و اسناد مشترک همکاری و فعالیت کنند. بنابراین، استفاده از شیرپوینت داک می‌تواند افزایش چشمگیری در بهره‌وری سازمانی داشته باشد.

شیرپوینت داک 365

مدیریت آسان CRM

در دنیای تکنولوژی امروز ارائه یک تجربه عالی کاربری، رمز موفقیت تجاری و وفاداری به برند است. این کار به برند شما کمک می‌کند تا با مشتریان خود ارتباط موفقیت‌آمیزی برقرار کنید. CRM Power، برنامه‌ای است که به شما در مدیریت فرصت‌های فروش کمک می‌کند. این برنامه با بهره‌گیری از ابزارهای اینترانت مایکروسافت شیرپوینت و آفیس 365، می‌تواند ارتباطات شما را بهبود ببخشد. تیم فروش شما بدون در نظر گرفتن عواملی مانند موقعیت جغرافیایی، اندازه دستگاه و نوع آن، می‌توانند به راحتی به اطلاعات مورد نیاز دسترسی پیدا کنند. علاوه بر این، شما می‌توانید با استفاده از نرم‌افزار CRM، بینش تجاری خوبی را کسب کنید که در افزایش آگاهی از تصمیمات سازمانی کمک بسیار می‌کند.

تقویت پیشرفته فروش

پورتال فروش داک، یک تقویم و کتابخانه اسناد منحصربفرد برای فروش سازمانی ارائه می‌کند. این مخزن، یک مکان واحد برای کل تیم فروش سازمانی شما است که می‌تواند تاریخ‌های مهم و مهلت‌های تجاری مربوط به فروش را مشاهده و مدیریت کند.

شیرپوینت داک 365

آنالیز عملکرد

داک با استفاده از Power BI، نمایی 360 درجه از سازمان شما ارائه می‌دهد. داشبوردهای بصری، معیارهای مهم را به شما ارائه می‌دهند که به‌صورت واقعی به‌روزرسانی و در دستگاه‌های مختلف اجرا می‌شوند. تنها با چند کلیک ساده می‌توانید داده‌های خود را مرور کنید و اطلاعات خود را بدست آورید.

مخزن مرکزی

قراردادها، کاتالوگ‌ها، بروشورها، لیست اسناد و غیره برای سازمان‌ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند. برای به حداکثر رساندن بازده سازمانی، باید مطمئن شوید که اسناد شما به خوبی سازمان یافته اند و به درستی استفاده می‌شوند. با استفاده از داک که توسط شیرپوینت پشتیبانی می‌شود، تیم شما می‌تواند به دسترسی، سازماندهی، به‌روزرسانی، اعلام تغییرات و حتی دستورالعمل‌های مربوط به هر سند دسترسی داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

021-22130288 021-26741787

برای ارتباط با ما می توانید از طریق فرم تماس در صفحه زیر اقدام نمایید.

تماس با ما