چه زمانی سازمان شما  به یک نرم‌افزار ERP کاربردی نیاز دارد؟

چه زمانی سازمان شما  به یک نرم‌افزار ERP کاربردی نیاز دارد؟

همانطور که کسب‌و‌کار شما در سطح جهانی گسترش می‌یابد، یک سیستم برنامه‌ریزی منابع انسانی قابل اعتماد ERP به ارائه‌دهندگان خدمات مدیریت شده یا MSP اجازه می‌دهد تا رویه‌های تجاری را استاندارد کرده، دید تجاری را حفظ کنند و ذینفعان را قادر به همکاری و کار از هر کجا می‌کند. مشکل اینجاست که بسیاری از کسب‌و‌کارها هنوز از مجموعه کاملی از برنامه‌های نرم‌افزاری برای مدیریت عملکردها، خطوط و بخش‌های مختلف استفاده می‌کنند. در این مقاله به معرفی یک نرم‌افزار ERP کاربردی پرداخته‌ایم.

در حالی که شرکت‌ها و ارائه‌دهندگان خدمات مدیریت شده نیازها و عوامل مختلفی دارند که باید در نظر گرفته شود، نشانه‌های مشترکی وجود دارد که نشان می‌دهد شرکت شما باید به سمت راه‌حل ERP حرکت کند.

به همین دلیل است که اگر سازمان شما آماده است بهره‌وری خود را بهبود ببخشد و هزینه‌ها را به حداقل برساند، زمان آن فرا رسیده است که یک سیستم ERP قوی را پیاده‌سازی کنید. ارائه‌دهندگان خدمات مدیریت شده، ERPهای داینامیک 365 را در کمک به بهبود تصمیم‌گیری‌ها و ارتقای بهره‌وری که توسط داده‌های سازمان تعیین می‌شود، بسیار موثر می‌یابند. بنابراین چه نشانه‌هایی وجود دارد که کسب‌و‌کار شما باید گام بعدی را در برنامه‌ریزی منابع انسانی بردارد؟

 

یک نرم‌افزار ERP کاربردی

نشانه‌هایی که کسب‌و‌کار شما به یک نرم‌افزار ERP کاربردی نیاز دارد:

با افزایش نیاز شما به راه‌حل‌های نرم‌افزاری، نتایج و فعالیت‌های تجاری شما نیز باید گسترش یابد. بنابراین، اکنون زمان آن فرا رسیده است که روی ابزارها و منابع جامع‌تری سرمایه‌گذاری کنیم تا با پیشرفت‌ها همگام شویم. اینجاست که یک نرم افزار ERP با داینامیک 365 وارد داستان می‌شود که می‌تواند به شما در انجام کارهای روزمره و به رشد بلندمدت شرکت شما کمک کند.

برای سازمان‌هایی که در حال رشد هستند کمتر این سوال مطرح می‌شود که آیا به یک سیستم مدیریت منابع انسانی نیاز دارند یا خیر؟ بلکه بیشتر این سوال مطرح می‌شود که چه زمانی به آن نیاز دارند؟

در اینجا چند شاخص وجود دارد که ممکن است اکنون زمان مناسبی برای جایگزینی سیستم قدیمی و استقرار نرم‌افزار جدید باشد:

رشد سازمان

آیا سیستم فعلی شما می‌تواند با فرایندهای شما همراه باشد؟ زیرا عملیات سازمانی را افزایش می‌دهد و مشتریان، کارکنان و بخش‌های بیشتری را اضافه می‌کند یا به بازار جدیدی گسترش می‌دهد؟ یک نرم‌ افزار ERP کاربردی به سازمان شما اجازه می‌دهد تا در حین حفظ عملیات معمول، باعث رشد سازمان شما نیز شود.

سیستم‌های پرهزینه سازمانی

راه‌حل‌های نرم‌افزاری موجود به قدری در فرایندهای فعلی شما ریشه دوانده‌اند که به روز‌رسانی آن‌ها غیرممکن بنظر می‌رسد. اما این دلیل بیشتری برای جایگزینی سیستم‌های قدیمی شما است. آن‌ها شما را از پیشرفت باز می‌دارند و با توجه به هزینه‌های بالای اشتراک و مدیریتی که برای آن‌ها می‌پردازید، مشخص می‌شود که چرا کسب‌وکار شما با یک منبع مدرن بهتر عمل می‌کند. شما می‌توانید از میان راه‌حل‌های ابری، ERP میزبانی شده را انتخاب کنید تا از قید یک سیستم قدیمی رها شوید.

فقدان بینش

اگرچه نرم‌افزار ERP، شفافیت، دید و بینش ارزشمندی را در مورد چشم‌انداز صنعت ارائه می‌دهد، اما اکثر سازمان‌ها هنوز از نرم‌افزار قدیمی استفاده میکند. در نتیجه، نمی‌تواند تجزیه و تحلیل به موقع و مرتبط ارائه کند. این به نوبه خود می‌تواند منجر به کار کردن چندین بخش در محیط کار شود که می‌تواند بهره‌وری را مختل کند. راه‌حل داینامیک 365 ERP همه سیستم‌های متمایز شما را به هم متصل می‌کند. همچنین، بینش‌های تجاری و تجزیه و تحلیل داده‌ها را ارائه می‌دهد که آن را به یک نتیجه برد–برد برای رشد، بهره‌وری و حفظ مزیت رقابتی تبدیل می‌کند.

 

یک نرم‌افزار ERP کاربردی

یک نرم‌افزار ERP چگونه به شما کمک می‌کند؟

به عنوان یک راه‌حل نرم‌افزاری قوی، ERP ها حجم عظیمی از اطلاعات را در فرایندها و عملیات مختلف تجاری ذخیره می‌کنند. بنابراین، شکی نیست که برآورده کردن انتظارات مشتریان در خط مقدم فرایند تصمیم‌گیری مرتبط با ERP است. مشتریان راضی پایگاهی وفادار ایجاد می‌کنند و MSP هایی که آماده برآورده کردن نیازهایشان هستند، لازم نیست به دنبال دلایل بیشتری برای انتقال به ERP باشند.

در هزینه‌های اضافی صرفه‌جویی کنید

راه‌حل‌های نرم‌افزار ERP می‌توانند به ایجاد کارایی کمک کنند و کسب‌و‌کار شما را با افزایش مقیاس، تقویت کنند. علاوه بر این، شرکت شما را قادر می‌سازد تا بدون متحمل شدن هزینه‌های اضافی IT یا کارکنان، گسترش یابد. هزینه‌های پیاده‌سازی یک سیستم ERP بدون زحمت توسط ROI یک محیط تجاری کاملا بهینه و کارآمد پوشش داده می‌شود. بطور خاص، یک ERP با داینامیک 365 گزینه‌های قیمت‌گذاری مقرون به صرفه‌تری را ارائه می‌دهد. البته این بستگی به عوامل مختلفی مانند ویژگی‌های مورد نیاز شما، اندازه و ماهیت کسب‌و‌کار و غیره دارد.

اگرچه پیاده‌سازی یک سیستم مدیریت منابع انسانی یک سرمایه‌گذاری قابل توجه است، اما می‌تواند کارایی را بهبود ببخشد و با هزینه‌های IT شما ترکیب شود و آن را به یک گزینه مقرون‌به‌صرفه تبدیل کند.

 

یک نرم‌افزار ERP کاربردی

 

امنیت و حریم خصوصی

امنیت و حفظ حریم خصوصی تخصص و مهم ترین اولویت برای داینامیک 365 است. همچنین ERP یک راه‌حل نرم‌افزاری برای برآوردن الزامات انطباق با صنعت مربوطه شما است. یک سیستم مدیریت منابع انسانی به شرکت شما اجازه می‌دهد تا بصورت دیجیتالی رشد کند. یک ERP مبتنی بر ابر امنیت در سطح سازمانی و همچنین کاهش هزینه مالکیت، انعطاف‌پذیری پیکربندی و سهولت استفاده را ارائه می‌دهد که سیستم‌های سازمانی سنتی نمی‌توانند این ویژگی‌ها را به شما ارائه دهند.

یک نرم‌افزار ERP کاربردی به شما کمک می‌کند تا سطح بالایی از امنیت را در یک سیستم ورودی واحد حفظ کنید. ادغام داده‌ها از سیستم‌های مختلف اغلب منجر به درگیری بین منابع مختلف می‌شود. اما با استفاده از نرم‌افزار ERP، ثبات، دقت و ایمنی داده‌های سازمان‌ شما نیز بهبود پیدا می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

021-22130288 021-26741787

برای ارتباط با ما می توانید از طریق فرم تماس در صفحه زیر اقدام نمایید.

تماس با ما