پنج دلیل برتری اینترانت شیرپوینت برای سازمان شما

پنج دلیل برتری اینترانت شیرپوینت برای سازمان شما

داشتن انبوهی از ابزارها مانند پیام‌رسان‌های سازمانی، انجمن‌ها، چت‌ها و کنفرانس‌های ویدیویی روز کاری ما را در سازمان آسان و عالی می‌کند. دنیای دیجیتالی در چند دهه گذشته به طرز چشمگیری تغییر کرده است و امروزه این امکان را برای هرکسی که فناوری و مهارت مناسبی دارد، فراهم کرده است. درحالی که بسیاری از فناوری‌ها محو شده و از بین رفته‌اند، نرم‌افزار اینترانت پیشرفت بسیاری کرده است تا عملیات تجاری را متحول کند. اینترنت از حالت ابتدایی و ساده با قابلیت‌های کاربردی محدود، اکنون به راه‌حل‌ دیجیتالی جامع محیط کار تبدیل شده است. اینترانت مدرن ارتباطات از بالا به پایین را تقویت می‌کند، باعث درگیری کارکنان شده، بهره‌وری را افزایش می‌دهد، پروژه‌ها را مدیریت می‌کند، همکاری را افزایش می‌دهد و بسیاری موارد دیگر. چرا شیرپوینت؟ سوالی است که در این مقاله به پاسخ آن خواهید رسید.

انتخاب یک بستر مناسب اینترانت

اغلب اینترانت‌ها به خوبی در فرهنگ یا فرایندهای سازمانی ریشه ندارند و به زودی فراموش می‌شوند. یا کارکنان از وجود اینترانت آگاه نیستند، یا دلایل خوبی برای استفاده از آن ندارند و یا حتی نمی‌دانند چگونه باید از آن استفاده کنند. انتخاب پلتفرم مناسب تضمین می‌کند که اینترانت شما به یک راه حل یک مرحله‌ای برای اطلاعات، ارتباطات، ابزارها و برنامه‌های کاربردی تبدیل می‌شود تا کل محل کار دیجیتال شما را متحول کند. این یک هدف واقعا مهم است، اما بسیار جاه‌طلبانه نیز بنظر می‌رسد و انتخاب یک پلتفرم اینترانت را برای سازمان به امری بسیار مهم تبدیل می‌کند.

چرا شیرپوینت

مایکروسافت با ارائه شیرپوینت تلاش کرده است که تمام چالش‌های شغلی و مشارکت کارکنان را مدیریت کند. شیرپوینت به عنوان یک سیستم مدیریت اسناد در سال 2001 شروع به کار کرد، در سال 2003 قابلیت‌های انتشار وب را اضافه کرده و به عنوان رهبر بازار تکامل یافته است. درحالی که شیرپوینت به عنوان یک اینترانت تنها گزینه برای شما نیست، اما شیرپوینت مطمئنا به عنوان اولین پلتفرم برای اینترانت و همکاری ACE تکامل یافته و به رهبر بازار تبدیل شده است.

به احتمال زیاد شما می‌خواهید اینترانت تبدیل به یک مرکز شرکتی یک مرحله‌ای برای تمام اطلاعات، ورودی مستقیم بازارها و برنامه‌های کاربردی، منبع اصلی اشتراک دانش و شیوه‌های همکاری، و یک راه‌حل کامل در محل کار دیجیتال شود. یکی از مهم ترین مزایای شیرپوینت این است که در هسته اصلی خود قابلیت همکاری دارد. و در عین حال، به همان اندازه برای بهبود مشارکت کارکنان، بهره‌وری و نتیجه کسب‌و‌کار شما قدرتمند است.

اما چرا از شیرپوینت به عنوان یک اینترانت استفاده کنیم؟

اکوسیستم آفیس 365

شیرپوینت بخشی جدایی ناپذیر از مجموعه آفیس 365 است و این اکوسیستم بسیاری از ویژگی‌ها و عملکردهای داخلی را ارائه می‌دهد. برخی از ابزارهای عالی عبارتند از اسکایپ، Teams ،Onedrive و موارد دیگر. اینترانت مدرن شیرپوینت فرصت‌های زیادی را برای بهبود فرایندهای تجاری و گزارش‌دهی در اینترانت فراهم می‌کند. همچنین امکانات پیشرفته‌تری را برای ادغام با قابلیت‌های اتوماسیون آنلاین فراهم می‌کند.

هدف‌گذاری و سفارشی‌سازی محتوا

وقتی صحبت از اینترانت می‌شود، قابلیت‌های شخصی‌سازی نقش حیاتی دارند. استفاده از شیرپوینت به عنوان یک اینترانت به شما این امکان را می‌دهد تا محل کار دیجیتال خود را شخصی کنید و از یکپارچگی آسان با پروفایل‌های دایرکتوری فعال استفاده کنید. با یک اینترانت مدرن، می‌توانید محتوا را به گروه‌های مختلف براساس تقسیم‌بندی، مکان، عملکرد یا سطح اهمیت تقسیم کنید.

مدیریت عالی اسناد

بیشتر موفقیت سازمانی مدیون جمع‌آوری، ذخیره و توزیع درست اسناد است. قابلیت‌های قوی مدیریت اسناد تنها از قسمت کوچکی از ویژگی‌های اصلی اینترانت شیرپوینت هستند که به کسب‌و‌کارها کمک می‌کنند تا به مدیریت دانش، همکاری و موارد بیشتر دست یابند. کتابخانه‌های شیرپوینت می‌توانند به راحتی در اینترانت شما ادغام شوند تا دسترسی آسان به اسناد را فراهم کنند. از تاریخچه اسناد گرفته تا ادغام یکپارچه با مایکروسافت آفیس Suite، همه چیز را می‌توانید در یک مکان واحد داشته باشید.

چرا شیرپوینت

مقیاس‌پذیر و انعطاف‌پذیر

آیا نمی دانید چگونه با استفاده از شیرپوینت یک اینترانت بسازید؟ شما به راحتی می‌توانید راه‌حل منحصربفرد محل کار دیجیتال خود را با طیف وسیعی از قابلیت‌ها از جمله مدیریت محتوا، همکاری، ارتباطات داخلی، تعامل کارکنان، جستجوی سازمانی و غیره بسازید. اولویت‌های کسب‌و‌کار هرگز یکسان نمی‌مانند و مایکروسافت سرمایه‌گذاری بسیاری را بر روی ویژگی‌ها و به‌روز‌رسانی‌های جدید شیرپوینت می‌کند تا یک اینترانت کامل ارائه کند.

همکاری و قابلیت‌های اجتماعی

شیرپوینت دیگر یک پلتفرم سفت و سخت و ثابت نیست که تنها در محل مورد استفاده قرار بگیرد. اینترانت کارکنان شیرپوینت با ویژگی‌های بی‌شمار در زمینه همکاری‌های اجتماعی، به یک سیستم اجتماعی تعامل تبدیل شده است. می‌توان از آن به طور فعالی برای تعامل با کارکنان استفاده کرد و تجربه سرگرم‌کننده‌تری با جنبه‌های اجتماعی مرتبط با آن به آن‌ها ارائه داد. اینترانت شیرپوینت نمی‌تواند به عنوان یک ابزار رسانه‌ اجتماعی عمل کند، اما عملکردهایی مانند نمایه شخصی، علایق و جزئیات عملکرد شغلی، تیمی و غیره را ارائه می‌دهد.

سوالات متداول در مورد شیرپوینت

چرا شرکت‌ها به سمت شیرپوینت اینترانت در حال حرکت هستند؟

به لطف پیشرفت‌ها و به‌روز‌رسانی‌های مداوم مایکروسافت، شیرپوینت به پلتفرم امیدوارکننده‌تری برای ساخت یک اینترانت کامل تبدیل شده است. بزرگترین مزیت حرکت به سمت اینترانت شیرپوینت، سازگاری با آن است. این پلتفرم مجموعه بزرگی از ویژگی‌های قوی را ارائه می‌دهد که می‌توانند با سفارشی‌سازی‌های مورد نیاز گسترش یابند. این قابلیت به شما این امکان را می‌دهد که راه‌حل منحصربفرد محل کار دیجیتال خود را با توجه به نیازهای خود طراحی و ایجاد کنید.

چگونه از شیرپوینت به عنوان اینترانت استفاده کنیم؟

البته شیرپوینت به عنوان یکی از بهترین پلتفرم‌ها برای اینترنت شرکتی ظاهر شده است. می‌توانید از یک اینترانت برای بهبود تجزیه شیرپوینت خود استفاده کنید. Intranet-in-a-box یک راه‌حل آماده برای بهبود محیط کار دیجیتال بدون نیاز به بودجه‌های کلان برای اینترانت‌های سنتی است، که به تیم بزرگی از توسعه‌دهندگان نیاز دارد. راه‌حل‌های درون سازمانی اینترانت همراه با شیرپوینت و آفیس 365 به سازمان کمک می‌کند تا همکاری کارکنان، پذیرش، تعامل، بهره‌وری و کارایی را افزایش دهند.

شیرپوینت چگونه محل کار را بهبود می‌بخشد؟

مزایای پورتال اینترانت شیرپوینت به نفع مشاغل در هر اندازه و صنعتی است. ویژگی‌های اینترانت مانند مدیریت اسناد، مدیریت دارایی دیجیتال، همکاری، امنیت در سطح سازمانی، جستجوی سازمان و غیره از مزایایی کلیدی هستند که محیط کار دیجیتال را قدرتمند می‌کنند. اکنون، مایکروسافت شیرپوینت را به آفیس 365 منتقل کرده است تا یک راه‌حل دیجیتالی با کاربری آسان و مقرون به صرفه را ارائه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

021-22130288 021-26741787

برای ارتباط با ما می توانید از طریق فرم تماس در صفحه زیر اقدام نمایید.

تماس با ما