5 دلیل مهم برای اینکه کسب‌وکارتان از Power BI استفاده کند

5 دلیل مهم برای اینکه کسب‌وکارتان از Power BI استفاده کند

نرم‌افزار Power BI بخشی از پلتفرم Power مایکروسافت محسوب می‌شود. این نرم‌افزار مجموعه‌ای از ابزارهای تحلیل کسب‌وکار را در اختیار کاربر قرار می‌دهد، تا با استفاده از آن‌ها امکان تحلیل اطلاعات و به اشتراک‌گذاری آن‌ها را داشته باشید.

تفسیر آسان اطلاعات، آشکارسازی بینش‌های جدید برای اعضای تیم، شناسایی ترندها و درک عوامل تاثیرگذار بر روی شاخص‌های عملکردی (KPI) از جمله مزایایی است که Power BI مایکروسافت ارائه می‌دهد.

Power BI

بر اساس گزارش مایکروسافت، بیش از 70 درصد از کسب‌وکارها معتقدند از حداکثر پتانسیل اطلاعات موجود استفاده نکرده اند. برای موفقیت در رقابت شدیدی که بین کسب‌وکارهای مدرن وجود دارد، باید کنترل کامل اطلاعات را در دست بگیرید. با استفاده از Power BI می‌توانید به طور هوشمندانه‌ای از اطلاعات بهره ببرید و مزیت‌ رقابتی ایجاد کنید.

در این مطلب به 5 دلیل مهم و برتر برای اینکه کسب‌وکارتان از Power BI استفاده کند اشاره شده است.

تفسیر آسان اطلاعات

به لطف داشبوردها و گزارش‌های مختلف، به راحتی می‌توان اطلاعات را تفسیر کرد و با توجه به اطلاعات دقیق، تصمیم‌گیری‌های بحرانی را انجام داد.

ادغام منابع اطلاعاتی

با ادغام هزاران منبع اطلاعاتی می‌توان به گزارش‌های زنده و بسیار ارزشمندی دست پیدا کرد. بدین ترتیب به سایر سیستم‌ها و ابزارهای تحلیلی نیازی نخواهد بود.

Power BI

کنترل لحظه‌ای اطلاعات

پس از پیکربندی بخش گزارش‌ها و داشبوردها، می‌توانید به‌روزرسانی اطلاعات را به صورت کاملا بی‌درنگ مشاهده کنید. بنابراین در هر لحظه برای تصمیم‌گیری آماده خواهید بود.

بهبود کلی کارایی

با حذف زمان لازم برای جمع‌آوری اطلاعات لازم، می‌توانید کارایی کسب‌وکار خود را بهبود ببخشید. در عوض این زمان را به اتخاذ تصمیم‌های مهم برای پیشرفت کسب‌وکارتان اختصاص دهید.

Power BI

کنترل کامل بر دسترسی‌ها

مدیران شما می‌توانند مشخص کنند کدام کاربرها به اطلاعات حساس دسترسی داشته باشند. در صورت نیاز امکان ایجاد محدودیت‌های مختلف وجود دارد.

مترجم: مصطفی طبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

021-22130288 021-26741787

برای ارتباط با ما می توانید از طریق فرم تماس در صفحه زیر اقدام نمایید.

تماس با ما