15 راه که Microsoft Power Apps می‌تواند به سازمان شما در بهبود کارایی کلی کمک کند

15 راه که Microsoft Power Apps می‌تواند به سازمان شما در بهبود کارایی کلی کمک کند

Microsoft Power Apps یک ابزار ارزشمند برای سازمان‌ها در هر اندازه و هر نوع فعالیت است. این ابزار برای هر کسی که نیاز به بهبود بهره‌وری، افزایش کارایی، ساده‌سازی فرآیندها و بهبود تجربه مشتری خود دارد، ایده‌آل است. هدف نهایی این است که افراد با کمترین زمان و تلاش، کارهای بیشتری انجام دهند.

مایکروسافت پاور اپس امکان استفاده از تعداد نامحدودی کاربرد را در تمام انواع صنایع فراهم می‌کند. در این مقاله، ما 15 راه مختلف معرفی می‌کنیم که می‌توانید از Microsoft Power Apps برای ارتقاء قابلیت‌های کسب و کار استفاده کنید.

برخی از نمونه‌های ما مختص یک صنعت خاص هستند، در حالی که برخی دیگر کلی هستند و می‌توانند در تمام صنایع استفاده شوند. اما با وجود این تفاوت‌ها، فارغ از صنعت شما، این نمونه‌ها به بهبود کارایی کمک می‌کنند و درک بهتری از نحوه استفاده عملی از Power Apps را فراهم می‌کنند.

مدیریت موجودی و تولید

 • مدیریت موجودی: مایکروسافت Power Apps قابل استفاده برای مدیریت موجودی و رصد سطوح موجودی است. سازمان‌ها می‌توانند از Power Apps برای رصد سطوح موجودی مواد اولیه به صورت زمان واقعی و مدیریت موجودی در چندین مکان استفاده کنند. هشدارها بر اساس تاریخ انقضا موارد، قابل‌ پیگیری هستند و یا اطلاعاتی از رسیدن یک مورد به تعداد مورد نیاز برای سفارش مجدد نیز ارائه دهند.
 • مدیریت دستور کار: می‌توان با استفاده از یک اپلیکیشن، مدیریت دستورهای کار، اختصاص وظایف و رصد پیشرفت را مطابق با فرآیندهای سازمانی خود انجام داد. تولیدکنندگان می‌توانند از Power Apps برای بهینه‌سازی فرآیندهای مدیریت دستورهای کار استفاده کنند و دیدگاه بهتری از پیشرفت وظایف در تیم‌ها فراهم کنند.
 • کنترل کیفیت: با Power Apps، داده‌های کنترل کیفیت را رصد و تجزیه و تحلیل کنید. یک اپلیکیشن سفارشی ایجاد کنید که برای شما امکان مانیتورینگ و ثبت داده‌های کنترل کیفیت را در زمان واقعی از کارگاه فراهم کند. کاربران را قادر سازید تا اندازه‌گیری‌ها را ثبت و ضبط کنند، بازرسی‌های بصری انجام دهند و هر نقص یا عدم تطابق را شناسایی کنند.
 • ردیابی تولید: Power Apps می‌تواند برای ردیابی داده‌های تولید در زمان واقعی استفاده شود. به سادگی و در زمان واقعی از محل تولید، داده‌های تولیدی مانند زمان چرخه، بهره‌وری ماشین و خروجی را مانیتور کنید.
 • سفارش محصول: سازمان‌ها می‌توانند از Power Apps برای ایجاد یک سیستم سفارش دلخواه استفاده کنند، که به کارمندان این امکان را می‌دهد تا به سرعت سفارش محصولات را ثبت کرده و زمان تحویل را پیگیری کنند و فرآیند سفارش محصول را ساده‌تر کنند.

 

مایکروسافت پاور اپس

 

سلامت و ایمنی و مدیریت عملیاتی

 • گزارش حادثه: Power Apps می‌تواند برای ایجاد یک سیستم گزارش حادثه استفاده شود. کارکنان می‌توانند از Power Apps برای گزارش حوادث، تصادفات و حوادث نزدیک به واقعیت استفاده کنند و داده‌های ضروری برای تحقیق و تجزیه و تحلیل فراهم کنند.
 • بازرسی‌های ایمنی: افسران ایمنی می‌توانند از Power Apps برای انجام بازرسی‌های تلفن همراه، ثبت داده‌ها و تولید گزارش‌ها استفاده کنند، که باعث افزایش کارایی و اطمینان از رعایت مقررات ایمنی می‌شود.
 • مدیریت تجهیزات ایمنی: Power Apps قابل استفاده برای ردیابی و مدیریت تجهیزات ایمنی، مانند تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و دستگاه‌های ایمنی است. Power Apps می‌تواند به سازمان‌ها در انجام بازرسی‌های تجهیزات کمک کند و برنامه‌های تعمیر و نگهداری و جایگزینی را پیگیری کند.
 • شناسایی خطرات و ارزیابی ریسک: این اپلیکیشن می‌تواند برای شناسایی خطرات محیط کار و انجام ارزیابی ریسک استفاده شود. کارکنان و افسران ایمنی می‌توانند از Power Apps برای گزارش خطرات احتمالی، ارزیابی ریسک و اجرای تدابیر اصلاحی جهت کاهش ریسک استفاده کنند.
 • مدیریت دارایی: Power Apps قابل استفاده برای مدیریت دارایی‌های در حال استفاده توسط سازمان است، سوالاتی مانند مکان یک دارایی، کسی که دارایی را در اختیار دارد، روند رزرو یا تخصیص به یک عضو تیم. پس از به دست آوردن داده‌های عالی، از این اطلاعات برای اتوماسیون مدیریت دائمی دارایی استفاده کنید، مانند ارائه بازخورد منظم از نظر مسافت طی شده یا یک بازرسی بصری برای تایید وضعیت.

 

مایکروسافت پاور اپس

 

ارائه خدمات، مدیریت پروژه و افراد

 • ردیابی زمان و هزینه: Power Apps برای ردیابی ساعات قابل تحسین و هزینه‌های پیش آمده در طول ارتباط با مشتری قابل استفاده است. سازمان‌ها می‌توانند از Power Apps برای ایجاد سیستم‌های ردیابی سفارشی زمان و هزینه استفاده کنند که ثبت و گزارش فعالیت‌ها را ساده می‌کند.
 • مدیریت پیشنهاد و قرارداد: می‌توان از یک اپلیکیشن برای ساده‌سازی، ایجاد، تأیید و ردیابی پیشنهادها و قراردادها استفاده کرد. شرکت‌ها می‌توانند از Power Apps برای استانداردسازی مدیریت پیشنهاد و قرارداد استفاده کنند، که وظایف اداری را کاهش داده و کارایی را بهبود می‌بخشد.
 • مدیریت اطلاعات: سازمان‌ها می‌توانند از Power Apps برای ایجاد یک پایگاه اطلاعات متمرکز استفاده کنند، که دسترسی به اطلاعات را بهبود بخشیده و همکاری بین اعضای تیم را تقویت می‌کند. شما می‌توانید منابع اطلاعاتی مانند بهترین روش‌ها، الگوها و محتوای آموزشی را در یک اپلیکیشن ذخیره و به اشتراک بگذارید.
 • ردیابی و ارزیابی عملکرد: Power Apps می‌تواند برای ردیابی و ارزیابی عملکرد تیم‌ها استفاده شود. یک اپلیکیشن سفارشی که برای تسهیل بازخورد منظم، تعیین اهداف و بررسی عملکرد استفاده می‌شود.
 • مدیریت پروژه: با استفاده از یک اپلیکیشن، برنامه‌های کاری کارمندان، تایم‌شیت‌ها و فعالیت‌ها را مدیریت کنید. سازمان‌ها می‌توانند از Power Apps برای ساده‌سازی فرآیندهای مدیریت پروژه استفاده کنند و درگیری و بازخورد کارمندان در فعالیت‌های پروژه را بهبود بخشند.

می تونی با سیستم جستجوی زیر مقاله های دیگه تکران رو هم بخونی

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

021-22130288 021-26741787

برای ارتباط با ما می توانید از طریق فرم تماس در صفحه زیر اقدام نمایید.

تماس با ما