آیا مایکروسافت داینامیک 365 برای کسب‌و‌کار کوچک تا متوسط مناسب است؟
حمید رضا خداوردی

آیا مایکروسافت داینامیک 365 برای کسب‌و‌کار کوچک تا متوسط مناسب است؟

پاسخ به این سوال ساده است، بله. مجموعه محصولات داینامیک 365 یک راه‌حل مناسب و قوی ارائه شده از سوی شرکت مایکروسافت به SMS ها است، که برای مدیریت چرخه عمر کامل یک نرم‌افزار ERP یا برنامه‌ریزی منابع انسانی و سازمان‌هایی که می‌خواهند فرایند داخلی خود را بطور کارآمدتری مدیریت کنند، مورد استفاده قرار می‌گیرد. این امر باعث می‌شود تا کسب‌و‌کارهای کوچک تا متوسط، محصولات و یا خدمات خود را به موقع، با بودجه و حاشیه سود بهتر به مشتریان خود ارائه دهند.

 

نرم‌افزار ERP

 

همچنین، داینامیک 365 یک سیستم برنامه‌ریزی منابع انسانی آنلاین است. دیگر نیازی به هزینه‌های زیاد برای سرمایه‌گذاری در سخت‌افزار و نرم‌افزارهای گوناگون نیست. در دسترس قرار دادن 24 ساعته ای آر پی همچنین باعث صرفه‌جویی در هزینه‌های غیرقابل مشاهده مانند برق، اتصال اینترنت با کیفیت، باتری‌های UPS و غیره می‌شود.

مجموعه محصولات مایکروسافت داینامیک 365 در سه نسخه ارائه می‌شوند. در سطح بالا، نسخه‌ها توسط ماژول‌های مختلفی که در کنار هم قرار گرفته‌اند، تفکیک شده‌اند. مجوز اصلی توسط اشتراک نام کاربری داخلی، سازماندهی می‌شود. اشتراک کاربران مایکروسافت داینامیک 365، کاربران را به سه نوع کاربران کامل، کاربران اضافی و کاربران خارجی طبقه‌بندی می‌کند:

 

نرم‌افزار ERP

 

  1. کاربران کامل، کسانی هستند که کار آن‌ها مستلزم استفاده از ویژگی‌های اپلیکیشن‌های کاربردی تجاری غنی است. نمونه‌هایی از کاربران کامل عبارتند از افراد فروش، نمایندگان خدمات مشتری، کارکنان امور مالی، کنترل‌کننده‌ها و مدیران زنجیره تامین. این کاربران همچنین در گذشته به عنوان Pro users یا Power users معرفی می‌شدند. این کاربران کامل دارای اشتراک داینامیک 365 business central هستند.
  2. کاربران اضافی، (که به آن‌ها اعضای تیم نیز گفته می‌شود) اغلب درصد زیادی از کاربران را شامل می‌شوند. آن‌ها ممکن است از داده‌ها یا گزارشات خطوط سیستم‌های تجاری استفاده کنند، کارهای سبک مانند هزینه‌های ورودی و به‌روزرسانی منابع انسانی را انجام دهند و یا به عنوان کاربران سنگین‌تری در سیستم عمل کنند، که به قابلیت‌های کامل کاربری نیاز ندارند. این کاربران اضافی دارای مجوز از اعضای تیم Business central هستند.
  3. کاربران خارجی، مشتریان نهایی و کاربران شخص ثالث سازمان یا شرکت‌های وابسته به آن هستند و برای دسترسی به داینامیک 365 به SL نیاز ندارند. دسترسی کاربر خارجی با مجوزهای مشترک کاربری داخلی سازمان گنجانده شده است. کاربران خارجی، شامل فروشندگان خارج از سایت هستند که رابطه‌ای مشابه کارکنان با سازمان یا شرکت‌های وابسته به آن ندارند. دسترسی کاربر خارجی به مشتری یا پیمانکاران، فروشندگان یا نمایندگان وابسته به مشتری که فرایندهای تجاری را به نمایندگی از مشتری ارائه می‌دهند و یا از داینامیک 365 برای مدیریت بخش‌هایی از تجاری خود استفاده می‌کند، تعمیم داده نمی‌شود.
  4. مشتریانی که حسابدار خارجی دارند و مایل به اتصال به اپلیکیشن داینامیک 365 business central هستند، می‌توانند یک مجوز را بدون هزینه اضافی خریداری کنند. مجوز‌های حسابدار خارجی شامل تمامی حقوق استفاده از مجوز داینامیک 365 business central به جز موارد زیر است: دسترسی به تنظیمات کاربری یا سرپرستی و سایر اپلیکیشن‌های داینامیک 365.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

021-22130288 021-26741787

برای ارتباط با ما می توانید از طریق فرم تماس در صفحه زیر اقدام نمایید.

تماس با ما