کاربرد PowerApps
حمید رضا خداوردی

کاربرد PowerApps

PowerApps یک راه حل ارائه شده توسط شرکت مایکروسافت است که به شما در ساخت برنامه‌های سفارشی جدید کمک می‌کند. این بستر، محیط توسعه سریع برنامه‌های سفارشی را فراهم می‌کند و برآورده کردن نیازهای تجاری کسب و کار را ممکن می‌سازد. با استفاده از این پلتفرم، می‌توانید برنامه‌هایی را طراحی و ایجاد کنید که به داده‌های سازمانی ذخیره شده در پلتفرم اصلی داده‌ها مرتبط شوند. همچنین، با همگام‌سازی‌های مختلف، کاربران می‌توانند با گرفتن و طراحی خودکار داده‌های جدید، روند کار را ساده کنند. این راه‌حل به شما کمک می‌کند حتی بدون نیاز به نوشتن کد، برنامه‌های شخصی‌سازی شده‌ی خود را از ابتدا طراحی و ایجاد کنید. همچنین، نیازی به تجربه در زمینه کدنویسی نیست.

مایکروسافت PowerApps به مشاغل در هر صنعت و هر اندازه کمک می‌کند تا برنامه‌های سفارشی خود را طراحی و ایجاد کنند. این سیستم عامل همچنین با مایکروسافت آفیس 365 ادغام شده است و با بیش از 230 ارتباط دهنده با Connector داخلی، به شما کمک می‌کند تا اتصالات خود را ایجاد کنید. پاور اپس با برنامه‌نویسی بسیار انعطاف‌پذیر، بیشتر نیازهای تجاری شما را در صنعت برآورده می‌کند. با استفاده از مایکروسافت PowerApps می‌توانید مطمئن شوید که دیگر وقت خود را برای جستجوی برنامه‌ای که نیازهای شغلی شما را برطرف می‌کند، تلف نمی‌کنید.

در صورتی که شما مشتریان زیادی با چندین منبع مختلف دارید، به اشتراک‌گذاشتن همه داده‌ها با کل تیم دشوار خواهد بود. برای پاسخگویی به این نیاز، PowerApps به شما امکان می‌دهد برنامه‌ای ایجاد کنید که کارکنان بتوانند با استفاده از آن به داده‌های مربوط به مشتریان خود دسترسی پیدا کنند.

کاربردهای PowerApps

 

ایجاد یکپارچه‌‌سازی داده‌های سطح بالا

PowerApps، یک راه حل ارائه شده توسط شرکت مایکروسافت است که به شما در ساخت برنامه‌های سفارشی جدید کمک می‌کند. این بستر، محیط توسعه سریع برنامه‌های سفارشی را فراهم می‌کند و برآورده کردن نیازهای تجاری کسب و کار را ممکن می‌سازد. با استفاده از این پلتفرم، می‌توانید برنامه‌هایی را طراحی و ایجاد کنید که به داده‌های سازمانی ذخیره شده در پلتفرم اصلی داده‌ها مرتبط شوند. همچنین، با همگام‌سازی‌های مختلف، کاربران می‌توانند با گرفتن و طراحی خودکار داده‌های جدید، روند کار را ساده‌تر کنند. این راه‌حل به شما کمک می‌کند حتی بدون نیاز به نوشتن کد، برنامه‌های شخصی‌سازی شده‌ی خود را از ابتدا طراحی و ایجاد کنید. همچنین، نیازی به تجربه در زمینه کدنویسی نیست.

PowerApps به مشاغل در هر صنعت و هر اندازه کمک می‌کند تا برنامه‌های سفارشی خود را طراحی و ایجاد کنند. این سیستم عامل همچنین با مایکروسافت آفیس 365 ادغام شده است و با بیش از ۲۳۰ ارتباط دهنده با Connector داخلی، به شما کمک می‌کند تا اتصالات خود را ایجاد کنید. پاور اپس با برنامه‌نویسی بسیار انعطاف‌پذیر، بیشتر نیازهای تجاری شما را در صنعت برآورده می‌کند.

افزایش بهره‌وری کارکنان

PowerApps امکان ایجاد یکپارچه‌سازی داده‌های سطح بالا را فراهم می‌کند. کارمندان کسب‌و‌کار می‌توانند به بیش از 200 منبع مختلف متصل شوند. این خدمات شامل سرویس‌های ابری و برنامه‌های رسانه‌های اجتماعی مانند توییتر و لینکدین است. برای دسترسی به داده‌های برنامه‌های مختلف این برنامه از الگوهای مشخصی استفاده می‌کند و از روش Drag and Drop که بسیار ساده است، برای کشیدن و رها کردن داده‌ها استفاده می‌کند. بسیاری از وظایف معمولی مانند انتخاب داده‌های شبکه‌های اجتماعی و انتقال آن‌ها به شیرپوینت، در PowerApps به صورت پیش‌فرض موجود است. این امکان به شما کمک می‌کند تا به سرعت و با کمترین تلاش، داده‌های مختلف را از منابع مختلف جمع‌آوری کنید و به صورت یکپارچه از آن‌ها استفاده کنید. همچنین، با استفاده از ویژگی‌ها و عناصر رابط کاربری مشترک PowerApps، می‌توانید نمونه‌های اولیه را در رابط کاربری ایجاد کنید و سرعت بازدهی خود را افزایش دهید.

با استفاده از PowerApps، می‌توانید برنامه‌های سفارشی معنی‌دار و کاربردی طراحی کنید و به داده‌های سازمانی ذخیره شده در پلتفرم اصلی داده‌ها متصل کنید. این کار به کارکنان کمک می‌کند که به سرعت و با کمترین تلاش، وظایف مختلف را انجام دهند و از افزایش بهره‌وری کسب و کار بهره‌مند شوند. همچنین، با توسعه و بررسی مشتری، می‌توانید به شکل‌گیری یک رویداد بپردازید و پس از تایید، داده‌ها و عملکرد صورت گرفته را به یکدیگر متصل کنید و برنامه‌ی خود را آماده استفاده کنید.

 

برنامه‌های سازگار با تلفن‌همراه طراحی و ایجاد کنید

بسیاری از افراد برای رسیدگی به امور کاری و سازمانی خود در حال حرکت به سمت استفاده از تلفن همراه و سایر دستگاه‌های ارتباطی هوشمند هستند. اجازه دسترسی کاربر به دستگاه‌های تلفن همراه و همچنین دستگاه‌های دسکتاپ باعث ادامه فعالیت شما می‌شود. این بدان معنی است که رابط کاربری باید با صفحه کوچک تلفن همراه سازگار باشد. PowerApps به شما امکان می‌دهد برنامه‌ها را در همان رابط کاربری طراحی شده ایجاد کنید. رابط کاربری آسان و اتصالات مشترک امکان دسترسی از طریق تلفن یا دسکتاپ را فراهم می‌کند.

ارتباط امنیت و انطباق برنامه‌ها

کلیه برنامه‌هایی که با استفاده از PowerApps طراحی و ایجاد شده‌اند، از انطباق با مقررات عمومی، محافظت از داده‌ها یا GDPR برخوردار هستند. این برنامه، مطابق با استانداردهای تجارت و فناوری اطلاعات را تضمین می‌کند. هر برنامه‌ای که ایجاد می‌کنید به سرویس دامنه فعالیت دایرکتوری مایکروسافت یا ADDS پیوند می‌دهد. این احراز هویت، شامل تایید و اجرای قوانین انطباق امنیتی است. این اقدامات برای کلیه کاربران و دستگاه‌ها اعمال می‌شود. این برنامه لیستی از تمام برنامه‌ها، خط مشی داده‌ها، مجوزها و گزینه‌های کنترل کاربر را ایجاد می‌کند. با رواج بیشتر اقدامات حریم خصوصی مشتری، این یک شبکه ایمنی بزرگ برای تجارت شما فراهم می‌کند.

 

عملکرد و فرایندهای روان و خودکار ایجاد کنید

کسب‌و‌کارها اکنون می‌توانند با استفاده از یک فرایند خودکار که به ورودی دستی نیاز ندارند، فرایندها و عملکردهای خود را بصورت روان انجام دهند. PowerApps از قبل با مایکروسافت Flow ادغام شده است. برای به روز رسانی برنامه لازم نیست که خودتان برنامه و هشدارهای آن را بررسی کنید. اشتراک‌های مختلف PowerApps هر ماه جریان‌های خودکار خاصی را ایجاد می‌کند و همچنین می‌توانید ارتباطات کارکنان و مشتریان را خودکار کنید.

می تونی با سیستم جستجوی زیر مقاله های دیگه تکران رو هم بخونی

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

021-22130288 021-26741787

برای ارتباط با ما می توانید از طریق فرم تماس در صفحه زیر اقدام نمایید.

تماس با ما