راهکارهای تقویت ارتباطات داخلی سازمان

راهکارهای تقویت ارتباطات داخلی سازمان

در دنیای دیجیتال امروزی که اطلاعات از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، جریان اطلاعات زیاد از دقت اطلاعات به شدت می‌کاهد. این موضوع هنگامی‌که کاربران با هشدارها یا اعلان‌های زیادی مواجه می‌شوند نیز کاملا مشهود است. برخی از سازمان‌ها برای به نمایش گذاشتن یا پنهان کردن اطلاعات در قالب اعلان‌ها، قوانینی را تنظیم می‌کنند، اما همچنان این اطلاعات زیاد و درهم‌ریخته باعث آشفتگی و ناهماهنگی در سازمان می‌شود. در این مقاله در مورد راهکارهای تقویت ارتباطات داخلی سازمان صحبت خواهیم کرد.

 

تقویت ارتباطات داخلی سازمان

 

آیا تا به حال به تابلوهای اعلانات قدیمی در دفتر کار دقت کرده‌اید؟ هنگامیکه به دفتر کار خود وارد می‌شوید و به سمت میز کار خود حرکت می‌کنید، با یک تابلوی اعلانات بزرگ مواجه می‌شوید.  یک تابلو پر از کاغذهای پاره، اطلاعات قدیمی، مطالب دسته‌بندی نشده بر روی آن سنجاق شده‌اند. گاهی اوقات برای چند ثانیه توقف می‌کنید تا از به روز‌رسانی‌های شرکت، رویدادهای آینده یا هر چیزی که ممکن است برای شما جالب باشد، مطلع شوید. هنگامی که با اطلاعات جالبی بر روی تابلو مواجه می‌شوید، زمان بیشتری را نیز صرف نگاه کردن به آن می‌کنید. اما درک و بررسی کلیه این اطلاعات می‌تواند برای شما کاملا گیج‌کننده باشد و توسط بسیاری از کارکنان نادیده گرفته شود.این نادیده گرفتن شدن بدلیل آن است که اطلاعات در مکان دیگری تنظیم شده است و میز کار شما در جای دیگری قرار دارد. مشکل این نیست که صفحه نمایش کوچک است. مشکل اصلی این است که اتفاقات ارائه شده بر روی این تابلو به فعالیت‌های روزانه شما ارتباط ندارند و از همکاری در محل کار پشتیبانی نمی‌کند.

بنابراین، بهترین راه انتقال اطلاعات مهم در محل کار چیست؟

ارائه “تابلو اعلانات دیجیتال دینامیک” راه حل این مشکل است. دورانی که شرکت‌ها، تابلوهای اعلانات یا پوسترها را به صورت سنتی در قسمت‌های مشترک، لابی و اتاق‌های انتظار به نمایش می‌گذاشتند، گذشته است. امروزه پیشرفت تکنولوژی و ابزارهای ارتباطی به روندی غیرقابل توقف تبدیل شده‌اند. کاربران هنگامیکه به اینترانت کسب‌و‌کار خود وارد می‌شوند، دیگر به تابلوی اعلانات فکر نمی‌کنند. ارتباطات داخلی در محل کار بر اساس وضع موجود همه‌گیری، بیش از هر زمان دیگری از اهمیت برخوردار است.

چرا از تابلوهای اعلانات دیجیتال استفاده کنیم؟

کاربران اکثرا محتوای دینامیک و پویا را ترجیح می‌دهند؛ محتوایی که به راحتی در صفحه نمایش دیجیتال در دسترس قرار گیرند. تابلوهای اعلانات شما را قادر می‌سازد تا هشدارها، پیام‌های اضطراری، اطلاعیه‌ها و بسیاری از اطلاعات دیگر مربوط به استراتژی ارتباط داخلی خود را به طور موثر در محل کار با یکدیگر به اشتراک بگذارید. تابلوهای اعلانات دیجیتال یکی از موثرترین ابزارهای ارتباطی در محل کار، برای ارائه اطلاعات حیاتی به کارکنان و جلب توجه آن‌ها است.

به کمک آفیس 365، شما می‌توانید ابزاری بسیار کاربردی برای ارسال اخبار، اطلاعیه و اطلاعات به گروهی از مخاطبین در اختیار داشته باشید. سبک متفاوت خبرنامه‌ها در عرض چند ثانیه آماده استفاده و برای هر دستگاهی به خوبی فرمت‌بندی می‌شوند.به کمک تابلوهای اعلان دیجیتال دیگر نیاز نیست که اطلاعات مهم را برای دفعات بعدی از راه ایمیل‌های پیچیده به دیگر کاربران ارسال کنید و با آن‌ها به اشتراک بگذارید. تابلوهای اعلانات با قابلیت‌ها و جنبه‌های بسیار گوناگون همه مواردی را که برای تقویت ارتباطات داخلی نیاز دارید، به شما ارائه می‌کنند.

 

تقویت ارتباطات داخلی سازمان

 

ویژگی‌های تابلوهای اعلانات دیجیتال

  • همکاری پیشرفته: هر تابلوی اعلانات در اینترانت، مجموعه‌ای منحصربفرد از اطلاعات و ایده‌ها را برای شما فراهم می‌کند. کارکنان می‌توانند محتوای جدید را مشاهده کرده و اطلاعات را نیز با یکدیگر به اشتراک بگذارند. همکاری میان کاربران بسیار ساده‌تر می‌شود، زیرا می‌توانید اطلاعات را با تیم خود به اشتراک بگذارید یا به سادگی پیوندهای سریع را مستقیما از هیئت مدیره ارسال کنید.
  • حس اجتماع: تابلوهای اعلانات دیجیتال با ارائه چارچوبی مشترک برای کارکنان، وسیله‌ای برای تقویت انسجام میان کارکنان را فراهم می‌کند. کارکنان می‌توانند درباره اهداف مشترک، دیدگاه‌ها و راه‌های رویارویی با چالش‌ها آگاهی بیشتری کسب کرده و در نهایت، راهی عالی برای برقراری ارتباط پیدا کنند.
  • افزایش بهره‌وری: تابلوهای اعلانات دیجیتال همچنین باعث صرفه‌جویی در زمان و افزایش بهره‌وری در سازمان می‌شود. این ابزار دیجیتال می‌تواند کارکنان را از دردسرهای مربوط به مرتب‌سازی ایمیل‌های اضافی و هزاران اطلاعات دیگر نجات دهد. در عوض کاربران می‌توانند پیام‌ها، یادداشت‌ها و وظایف را بطور جداگانه در تابلوی اعلانات دیجیتال پست کنند
  • توانمندسازی کارکنان: تابلوهای اعلانات می‌توانند به عنوان یک منبع الهام‌بهش قوی برای ایجاد انگیزه و توانمندسازی کارکنان عمل کند. قدردانی از کارکنان، داستان‌های موفقیت‌آمیز تکمیل پروژه و غیره می‌تواند کارکنان را تشویق کرده و همچنین باعث شود آن‌ها احساس ارزشمند بودن کنند.
  • جذب بهتر اطلاعات: بسیاری از سازمان‌ها به روش‌های ارتباطی گوناگونی متکی هستند که به احتمال زیاد توسط بسیاری از کاربران نادیده گرفته می‌شوند. اما تابلوهای اعلانات دیجیتال، مدیریت اطلاعات بصری را ارائه می‌کند تا کارکنان را در جریان به‌روز‌رسانی‌های شرکت، اطلاعات، فعالیت‌های همتایان و فرصت‌ها در محل کار قرار دهند.

شرکت تکران ارائه دهنده راهکارهای سازمانی همچون (شیرپوینت، نرم افزار CRM و نرم افزار ERP) در سطحی بین‌المللی است. برای تقویت ارتباطات داخلی سازمان خود با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.

 

تقویت ارتباطات داخلی سازمان

به کمک تابلوی اعلانات شروع به تقویت ارتباطات داخلی خود کنید

فرآیند تقویت ارتباطات داخلی سازمان از یک اینترانت مدرن در آفیس 365 شروع می‌شود به شما کمک می‌کند تا وظایف خود را سازماندهی کنید. در آینده، عملکرد تابلوهای اعلانات همچنین به عنوان مبنایی برای کشف محتوا، مدیریت، همکاری و سناریوهای مدیریت دانش در محل کار عمل می‌کند.

طراحی مشارکتی محل کار و همچنین ابزارهای سازمانی باعث آسان‌تر شدن ارتباطات داخلی و در نهایت افزایش بهره‌وری سازمان می‌شود. اگر می‌خواهید از مزایای تجاری تابلوهای اعلانات بهره‌مند شوید، بهترین زمان همین الان است.

برای تقویت ارتباطات داخلی در سازمان، باید به شناسایی برخی از عوامل کلیدی بپردازید:

  • چه اطلاعاتی مورد نیاز تیم شما است؟
  • تیم شما بیشتر وقت خود را کجا می‌گذارند؟
  • هرچند وقت یکبار نیاز به اشتراک‌گذاری اطلاعات با تیم خود دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

021-22130288 021-26741787

برای ارتباط با ما می توانید از طریق فرم تماس در صفحه زیر اقدام نمایید.

تماس با ما