راه‌حل مایکروسافت داینامیک 365 مدیریت کسب‌و‌کار
حمید رضا خداوردی

راه‌حل مایکروسافت داینامیک 365 مدیریت کسب‌و‌کار

مایکروسافت داینامیک 365، یک راه‌حل جامع مدیریت کسب‌و‌کار است که برای انواع کسب‌و‌کارهای درحال رشد طراحی شده است، که به دنبال ارتقا کاربری خود از نرم‌افزار حسابداری پایه و سیستم‌های قدیمی ERP است. داینامیک 365 برای کمک به انواع سازمان‌ها در مدیریت عملیات، امور مالی، خدمات مشتریان و فروش، ساده‌سازی فرایندهای تجاری، تصمیم‌گیری بهتر و بهبود تعاملات مشتریان طراحی شده است. مایکروسافت داینامیک 365 مبتنی بر مجموعه فن‌آوری‌های اثبات‌شده‌ای است که در حال کمک به میلیون‌ها کاربر در سراسر جهان هستند. داینامیک 365 در موارد زیر می‌تواند به انواع کسب‌و‌کارها کمک کند:

  • یکپارچه‌سازی و برقراری ارتباط میان انواع کسب‌و‌کار: به کمک داینامیک 365، کلیه فعالیت‌ها و همچنین گردش کار سازمان بصورت اتوماتیک انجام می‌شود و کلیه وظایف سازمانی با ابزارهای آشنای آفیس مانند اکسل، Word ،Outlook یکپارچه شده و در نتیجه، کارایی سازمان افزایش پیدا می‌کند.
  • تصمیم‌گیری دقیق: با اتصال سریع به داده‌های سازمانی، تجزیه و تحلیل کسب‌و‌کار پشتیبانی شده توسط پیشرفته‌ترین فناوری‌های هوشمند مایکروسافت، دید کامل و بهتری از تجارت می‌توان کسب نمود.
  • شروع و رشد آسان: با داینامیک 365، می‌توانید درحالیکه از یک بستر انعطاف‌پذیر در زمان واقعی استفاده می‌کنید، با سرعت دلخواه خود، تجارت خود را توسعه دهید.

 

سازگاری و مقایس‌پذیری در تمام بخش‌ها

راه‌حل‌های داینامیک 365 بدون توجه به صنعتی که سازمان شما در آن فعالیت می‌کند، با هر نوع سازمانی سازگار هستند. راه‌حل‌های کسب‌و‌کار مایکروسافت می‌توانند پاسخ‌هایی را در قالب برنامه‌های متمرکز بر مدیریت و حل و فصل موارد خدماتی و پشتیبانی مشتریان، به سازمان‌های درگیر در این سرویس ارائه دهند. همچنین جریان‌سازی و کارایی بیشتر مدیریت پروژه یا مدیریت هوشمند انبارهای پیشرفته از دیگر راه‌حل‌های ارائه شده توسط داینامیک 365 هستند. داینامیک 365 شامل هشت اپلیکیشن تجاری است که بدون در نظر گرفتن بخش و نوع تجارت، پاسخگوی کلیه فرایندهای تجاری هستند.

کسب‌وکار مرکزی داینامیک 365 یا Business central

این اپلیکیشن، نزدیک‌ترین راه‌حل برای آنچه که تاکنون نرم افزار ERP (مدیریت منابع کسب‌وکار) نامیده‌ایم، است. این برنامه از ویژگی‌های مدیریت مالی و حسابداری بسیاری برخوردار است، اما همچنین ویژگی‌هایی برای مدیریت کارآمد پروژه و انبار نیز دارد. این اپلیکیشن، یک سناریو اساسی برای مدیریت مخاطبین و برخی عملکردهای معمولی نرم افزار سی آر ام است.

داینامیک 365 برای فروش

یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌ها و چالش‌های انواع کسب‌و‌کار، کسب درآمد بیشتر از طریق منابع تجاری مشابه در عین بهبود عملکرد تیم فروش است. افزایش بهره‌وری تجهیزات تجاری سازمان شما، به یکی از ستون‌های مهم استراتژی هر کسب‌و‌کار تبدیل شده است. این راه‌حل متمرکز بر بهینه‌سازی فرایندهای فروش از طریق استفاده از هوش مصنوعی، با هدف خودکارسازی هرچه بیشتر فرایندها، تقویت و تسهیل کار تیم‌های فروش طراحی شده است؛ بطوریکه از منابع برای افزودن ارزش به وظایف سازمانی استفاده کرده و همچنین بسته‌شدن فرصت‌های جدید را تسهیل می‌کند.

داینامیک 365 برای خدمات مشتری

امروزه تجربه مشتری، عامل اصلی وفاداری به برند است. انتظارات مشتریان در حال افزایش است و بسیار مهم است که سازمان‌ها برای عقب نماندن از دور رقابت، به روشی نوآورانه همگام با این انتظارات عمل کنند و تجربه‌ای متمایز را به مشتریان ارائه دهند. اگر شرکت شما خدمات مشتری گوناگونی را ارائه می‌دهد، این راه‌حل به شما در انجام بی نقص وظایف کمک بسیار خواهد کرد. سازمان با متعهد شدن در بهره‌گیری از تجربه بدست آمده، خدمات مشتری خود و دسترسی به اطلاعات مربوط به مشتریان را آسان می‌کند.

پویایی برای خدمات میدانی

این راه‌حل متعهد به بهینه‌سازی برنامه‌ریزی بازدیدهای فنی است. این راه‌حل همچنین اجازه می‌دهد تا اتوماسیون مسیرها، که همواره به دنبال به حداکثر رساندن سود و کارایی است، با استفاده از تجزیه و تحلیل و عبور مستمر از داده‌ها صورت پذیرد.

اتوماسیون سرویس ویژه

همانطور که از نام این بخش پیداست، این اپلیکیشن تجاری به طور خاص برای مدیریت کارآمد پروژه‌هایی با عملکرد بالا طراحی شده است که نظارت کامل بر بودجه و هزینه‌ها، صدور فاکتور، مطالعه و تجزیه و تحلیل توانایی‌ها و عملکرد تجهیزات و توزیع زمانی را تسهیل می‌کند.

 

داینامیک 365 برای مدیریت استعداد

دانستن نحوه جذب، حفظ و مدیریت استعدادها در سازمان، نکته اساسی برای رشد سازمان است. مواجهه با چالش‌های سازمانی و سازگاری ساختارها با تغییرات بازار، تنها به لطف افرادی که تیم‌ها را تشکیل می‌دهند، امکان‌پذیر است. این افراد مستعد، کلید تحول هستند و راه‌حل Dynamic talent، تیم منابع انسانی شما را قادر می‌سازد تا همه این اهداف را به روشی آسان، سریع و مقرون‌به‌صرفه محقق کند.

داینامیک 365 خرده‌فروشی

این برنامه یک ماژول خاص برای شرکت‌های خرده‌فروشی است که بیش از 100 متغیر برای مدیریت انبار با متغیرهای مختلف اندازه، مدل، رنگ و غیره دارد. این برنامه همچنین امکان تجزیه و تحلیل مداوم تمام نقاط فروش را دارد و از روند، پویایی، وضعیت سهام و موارد دیگر برای ایجاد یک تجربه عالی از پلتفرم، در جهت ارائه آگاهی و شناخت کافی استفاده می‌کند. داینامیک 365 تجاری، تجارب اداری، دیجیتالی و فروشگاهی را با هدف بهبود بهره‌وری کارکنان، ساده‌سازی و بهینه‌سازی عملیات، بهبود زنجیره تامین و مدیریت موجودی به منظور بهبود نتایج کسب‌و‌کار، یکپارچه می‌کند.

امور مالی و عملیاتی

این برنامه، کلیه فرایندهای مالی و عملیاتی را متحد ساخته و با حداکثر چابکی ممکن به سازمان کمک می‌کند تا تصمیمات آگاهانه‌ای اتخاذ کند. این راه‌حل با سازمان‌هایی که در شرایط متلاطم و پر نوسان بازار فعالیت‌ می‌کنند، بسیار سازگار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

021-22130288 021-26741787

برای ارتباط با ما می توانید از طریق فرم تماس در صفحه زیر اقدام نمایید.

تماس با ما