افزایش بهره‌وری سازمان با PowerApps

افزایش بهره‌وری سازمان با PowerApps

همانطور که فناوری به طور مداوم تغییر می‌کند، نحوه ارتباط و عملکرد ما نیز تغییر می‌کند. قابلیت حرکت (Mobility) به یک نیاز کلیدی برای سازمان‌هایی تبدیل شده است که به دنبال افزایش بهره‌وری بالاتر هستند، همچنین نیاز به اتوماسیون و ادغام وظایف در سراسر برنامه‌ها نیز وجود دارد. Microsoft PowerApps به سازمان‌ها این امکان را می‌دهد که با سرعت و بدون مشکل برنامه‌ها را بسازند و فرآیندهای دستی را به فرآیندهای اتوماتیک تبدیل کنند. همچنین به آن‌ها این امکان را می‌دهد که برنامه‌های خود را با منابع داده خارجی مرتبط کنند و در عرض چند دقیقه، داده را با هر کسی و در هر دستگاهی به اشتراک بگذارند و بهره‌وری را افزایش دهند.

چرا از PowerApps استفاده کنید

برای سازمان‌هایی که در دریایی از سیستم‌ها و برنامه‌ها غرق شده‌اند، استفاده از مایکروسافت PowerApps راهی عالی برای بهینه‌سازی وظایف روزانه است. PowerApps نه تنها توسط داده‌ها به شما قدرت می‌دهد، بلکه سهولت‌ زیادی نیز ایجاد می‌کند تا تمام وظایف روزانه و معمولی شما را که در غیر این صورت ممکن است زمان‌بر و بی‌نتیجه باشند، ساده‌تر کند. با استفاده از قالب‌های از پیش ساخته PowerApps، می‌توانید به سفارشی‌سازی برنامه‌ها بپردازید، داده را از منابع متنوعی مانند OneDrive، Dropbox یا Salesforce به برنامه وارد کنید، فرم‌ها، صفحات و کنترل‌ها را به راحتی به صورت drag-and-drop اضافه کنید، و برنامه را در سراسر سازمان به اشتراک بگذارید. می‌توانید به راحتی و با هزینه مقرون به صرفه برنامه‌های موبایل برای هر بخش از سازمان را توسعه دهید، از جمله مدیریت، منابع انسانی، فروش و بازاریابی، تولید، عملیات، کنترل کیفیت، مالی، تحقیق و توسعه و فناوری اطلاعات.

  • مدیریت می‌تواند به سرعت درخواست‌ها و تأییدها را از دستگاه‌های همراه خود پردازش کرده و امکانات بیشتری برای انجام فعالیت‌های بحرانی ماموریتی به دست آورد.
  • بخش منابع انسانی می‌تواند به سرعت فرآیند ورود به سازمان برای کارمندان را انجام داده و انواع برنامه‌های خدمات خودکار برای تقویت قدرت کارمندان ارائه دهد.
  • تیم‌های فروش و بازاریابی می‌توانند به سرعت و دقیقا سرنخ‌ها، تماس‌ها و فرصت‌ها را در سیستم خود ثبت کرده و تمام وقایع خود را پیگیری کنند.
  • کارکنان عملیاتی می‌توانند به سرعت مشکلات تولید را گزارش دهند و حتی در صورت دور بودن از دفتر، آن‌ها را حل کنند.
  • کارکنان مالی می‌توانند در هر زمان و در هر مکان دیدگاهی به وضعیت تیکت‌های پشتیبانی داشته باشند و در حین حرکت درخواست‌ها را تأیید کنند.

 

مایکروسافت PowerApps

 

سناریوی تجاری

با توجه به مزایای متنوع PowerApps، در زیر سه سناریو آورده شده‌ است که نشان می‌دهند چگونه PowerApps می‌تواند عملیات روزانه را تغییر دهد:

PowerApps برای مدیریت قرار ملاقات‌های فروش

برای خرده‌فروشان کالاهای مصرفی، داشتن یک سیستم خودکار برای مدیریت قرار ملاقات‌های فروش بسیار حیاتی است، تا تمام فعالیت‌های فروش را به صورت کارآمد انجام دهد. PowerApps می‌تواند به اطلاعات فروش در هر زمان و هر مکان دسترسی داشته باشد، همکاری نیروی کار را بهبود بخشد و نیازهای مشتریان را برای ارتباطات آینده تجزیه و تحلیل کند. مدیران می‌توانند سرنخ‌ها / قرار ملاقات‌ها را مشاهده و به نمایندگان اختصاص دهند؛ نمایندگان می‌توانند تمام سرنخ‌ها / قرار ملاقات‌های اختصاصی خود را مشاهده / ویرایش کرده، سفرهای خود را برنامه‌ریزی کنند، و ایمیل‌های روزانه برای قرار ملاقات‌های اختصاصی، قرار ملاقات‌های در انتظار و همچنین قرار ملاقات‌های به تعویق افتاده را برای پیگیری دریافت کنند.

PowerApps برای مدیریت سفارشات پزشکی

برای تأمین‌کنندگان محصولات دارویی، مصرفی‌های پزشکی و سایر تجهیزات بیمارستانی، داشتن بینش در فرآیند مدیریت سفارشات بسیار حیاتی است تا به درآمد بیشتری دست یابند. با استفاده از PowerApps، سازمان‌ها می‌توانند سریعا مدیریت سفارشات محصولات، تأیید و یا رد سفارشات را انجام دهند. آن‌ها می‌توانند تجزیه و تحلیل دقیقی از عملکرد فروش انجام داده و دقت در اندازه‌گیری عملکرد و کارایی فروش را افزایش دهند. اطلاعیه‌های ایمیل برای سفارشات تأیید شده به صورت خودکار می‌تواند از طریق outlook به دکترها و نمایندگان دارو فرستاده شود و اطلاعیه‌های ایمیل برای سفارشات رد شده می‌توانند به خرده‌فروشان مرتبط ارسال شوند.

PowerApps برای مدیریت مرخصی

برای هر سازمان، مدیریت زمان مرخصی پرداخته شده (PTO) کارمندان یک وظیفه دشوار است. PowerApps می‌تواند مدیریت روزانه مرخصی و حضور و غیاب کارمندان را ساده‌تر کند. کارمندان می‌توانند تمام جزئیات مرخصی خود را پیگیری کنند و مدیر یا مدیران می‌توانند به بهترین شکل حقوق و دستمزد کارمندان را مدیریت کنند. هرگاه کارمندان جزئیات مرخصی خود را پر کنند، جریان کار تأیید مرخصی فورا به مدیر می‌رسد و اطلاعیه‌های خودکار برای ارسال مرخصی، تأیید / رد مرخصی و لغو مرخصی به افراد مربوطه ارسال می‌گردد. کارمندان می‌توانند به راحتی جزئیات مرخصی خود را مثل نوع، موجودی و گزارش، در هر مکان و زمانی از طریق اپلیکیشن موبایل خود مشاهده کنند.

 

مایکروسافت PowerApps

 

به شما توصیه می کنم مقاله زیر را نیز مطالعه بفرمایید:

کاربرد PowerApps

مزایای PowerApps

بودن در چارچوب Microsoft Power که به بهبود بهره‌وری با ترکیب Power BI، PowerApps و Microsoft Flow می‌پردازد، دلایل انتخاب PowerApps است: اتوماسیون فرآیندها تا ادغام داده‌ها در سراسر سازمان، افزایش بهره‌وری، و حذف ناکارامدی‌ها. در زیر مزایای برجسته‌ای که باید از آن‌ها بهره‌مند شوید آمده‌اند:

اتوماسیون فرآیندهای روزمره

با فرآیندهای دستی که زمان و تلاش زیادی را می‌طلبند، PowerApps به شما امکان اتوماسیون توابع و فرآیندها را بدون نیاز به نوشتن یک خط کد فراهم می‌کند. با استفاده از PowerApps، شما می‌توانید قابلیت‌های برنامه‌های روزمره را بهبود بخشیده و محیط کاری را انعطاف‌پذیرتر کنید. شما می‌توانید اطلاعات مهم را ارسال کنید، گزارش‌ها را انجام دهید، فرآیند حقوق و دستمزد را اتوماتیک کنید، مشکلات را حل کنید و اطلاعیه‌های فوری را برای مشتریان خود زمان‌بندی کنید.

ادغام کامل و غنی

PowerApps، هنگام ترکیب با سرویس داده‌های مشترک Microsoft، به شما امکان دسترسی به بیش از 200 منبع داده‌های تجاری از جمله Outlook، Salesforce، SharePoint، Dropbox، Dynamics 365، OneDrive، PowerPoint، Excel و Twitter را می‌دهد. شما می‌توانید نه تنها داده‌ها را از همه این منابع ترکیب کنید، بلکه می‌توانید داده‌ها را ذخیره، ویرایش و به اشتراک بگذارید، بدون توجه به اینکه کجا هستید یا از چه دستگاهی استفاده می‌کنید.

توانمندسازی بهره‌وری بیشتر

PowerApps به شما این امکان را می‌دهد که برنامه‌های دسکتاپ و موبایل را بر اساس وظایف و نیازهای خاص خود ایجاد کنید. با استفاده از این برنامه‌ها، شما می‌توانید وظایف کوچک و روزمره را به سرعت انجام دهید و تمرکز را بر روی وظایف کلیدی کسب‌وکار بگذارید. جریان‌های کاری اتوماتیک و ادغام داده، دسترسی سریع به داده‌ها را، مستقیماً از گوشی‌های همراه شما، فراهم می‌کند و این امر موجب انعطاف بیشتر و بهره‌وری بیشتر می‌شود.

تضمین امنیت

با توجه به اهمیت امنیت اطلاعات در دوران GDPR، PowerApps به شما امکان می‌دهد سیاست‌ها، مجوزها و گزینه‌های کنترل کاربر را برای تمام برنامه‌های خود مدیریت کنید. این امر با استفاده از اکوسیستم مایکروسافت، به صورت خودکار و پیوسته برای تمام دستگاه‌ها و کاربران اعمال می‌شود.

افزایش کارایی

پیشرفت‌های ابزارهای بهره‌وری، شیوه انجام وظایف روزانه را تغییر داده‌اند. PowerApps یکی از این ابزارها است که به کارمندان کمک می‌کند تا برنامه‌های سفارشی برای وظایف خاص خود ایجاد کنند و از هر کجا و هر زمانی به آن‌ها دسترسی داشته باشند. این امر به آن‌ها کمک می‌کند تا زمان خود را صرف وظایف مهم‌تر کنند و تصمیم‌گیری‌های آگاهانه‌تری داشته باشند. PowerApps همچنین می‌تواند به شما کمک کند تا بهره‌وری خود را افزایش دهید، کارایی را بهبود بخشید، اطلاعات را یکپارچه کنید و تجزیه و تحلیل‌ها را سریع‌تر انجام دهید.

می تونی با سیستم جستجوی زیر مقاله های دیگه تکران رو هم بخونی

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

021-22130288 021-26741787

برای ارتباط با ما می توانید از طریق فرم تماس در صفحه زیر اقدام نمایید.

تماس با ما